Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vitamint egyek? Se az...

Milyen vitamint egyek? Se az Elevitet, se a Gravidát nem bírom. Hányingerem van tőlük, alig bírom lenyelni.7 hetes km.

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 09:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

ennyi idősen nem a vitamintól van hányingered, hanem ez eleve első félidős tünet, el fog múlni B 6 vit jó rá, enyhíti.

egyéb vitamin meg nem muszáj, én nem szedtem, viszont tömtem a zöldséget , picim egészséges.

2009. aug. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Szia én sem bírom pont ezt a kettőt ,kaptam femibion 800-at terhességem elején a 13 héttől pedig femibion 400-at!Ettől nincs se hányingerem se szorulásom!!!Próbáld ki hátha bejön:-)
2009. aug. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
46%

Én semmilyen multivitamint nem szedtem,az orvosom is azt mondta,jobb ezeket természetes formában bevinni.Ha valamiből hiány van,az úgyis kiderül.Én ezért szedek vasat most már.


39 h

2009. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Ha ragaszkodsz a terhesvitaminokhoz, akkor próbáld meg úgy, hogy délután veszed be a vacsora vagy az ebéd után. Nekem ez bevált.

Arra figyelj oda, hogy soha ne vedd be éhgyomorra, mert iszonyatosan nagy savat tud okozni, és attól van hányingered.

Egyébként hányingerre nagyon jó homeopátiás szerek vannak, próbáld ki, hátha Neked is beválik.

2009. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Ez hihetetlen!


Vedd be a vitamint,ha szarul vagy tőle,vegyél be rá homeós bogyót,ha még mindig,akkor a gyógyszertáriból is egyet,és ha már totál kikészült a gyomrod,akkor még egy homeós bogyó.


7 hetesen nekem tudod mit mondott az orvos?-Mit akar még ilyen pici babára szedni?Ami kell neki,azzal ön még tökéletesen el tudja látni.-20 hetesen ajánlotta először.Ikreseknek szokta elejétől.

2009. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Meg próbáld ki HÁTHA bejön...hátha,hátha
2009. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Én is 7 hetes vagyok,de csak folsavot szedek.Se hányingerem se semmi.Aztán a doki megmondja ha egyebet is kell szedjek.
2009. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
szia! én okt.ben kezdtem el szedni az Elevitet, h rákészüljek a babára. vitamin úgyis kell a téli hónapokban. dec.27.én poz. lett a tesztem. most a 35.héten vagyok és a mai napig öklendezem mikor be kell vennem / vas, magnéziumnál is/és ez főleg az első3 hónapban volt durva. "becsaptam"magam, ettem vmi édeset h jó szomjas legyek rá és úg yvettem be a bogyit. próbáltam arra gondolni, h "nem magamnak, hanem a babának veszem be". amúgy dokim, védőnő, és még Ceizel E. is megmondta, h jó az Elevit. tavasszal 2 naponta is elég lenne szedni, ill. ha sok gyümit, zöldséget eszel akkor nem is kell. az én párom nem engedi h abbahagyjam vagy ritkítsam a szedést :) szóval szeintem neked szept. ig nem kellene semmit szedni, ha rendesen és egészségesen eszel.
2009. aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Lányok, azért azt ne mondjátok, hogy a vitamintól nem lehet hányingere!


Én nem terhesen kezdtem el szedni az Elevitet. Olyan rohadt rosszul még életemben nem voltam, mint az agyon dícsért Elevittől.

Gravidától pedig a munkatársnőm lett rosszul. Mindegy volt, mikor veszi be, amint leért neki, jött is vissza.


Én a Centrum Maternát szedtem mindhárom terhességemnél, és attól semmi bajom nem volt. Még éhgyomorra is be tudtam venni...


Bár az első 12 hétben a folsav a lényeg!


Nekem a doki is azt mondta, hogy eleinte nem kell a multivitamin, mert van akinél hányingert okoz a benne lévő vas miatt. 12 hét után kezdtem el szedni, és akkoris csak 2-3 naponta.

2009. aug. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg biztos ami biztos.én mielőtt teherbe estem volna is szedtem az elevitet.6 hetesen voltam dokinál és már szólt hogy kezdjek el szedni valamit.erre mondtam hogy már szedem.én meg eszek mindent de ilyenkor dupla kell vasból meg folsavból is stb.ezeket tuti nem eszed meg.szerintem a babát nézd és egyél vitamint.remélem hogy segítettem.boldog babavárást.
2009. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!