Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell aneszteziológus...

Miért kell aneszteziológus orvoshoz menni terhesen, mit fog nézni, vagy csinálni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Császáros leszel?Vagy EDA-val szeretnél szülni?Máskülönben nem kell menni.Legalább is én még nem hallottam ilyenről,holott a 3. gyerekemet szülöm-remélem-napokon belül.Bár az EDA-nál se kell minden esetben anesztes,amennyiben a dokid beadhatja(megvan hozzá megfelelő végzettsége).39hkm
2012. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkétszer programozott császárra készültem,nekem azért kellett menni,hogy érzésteleníthető vagyok-e,gerincbe,valamint ha valami extra történne altatható.Tehát nálad ha sima szülés várható,akkor biztonsági okokból, csak azért ha valamiért császár lenne,ne húzzák az időt ezzel.Megnézte a belgyógyos leleteimet,és leginkább csak kikérdezett(gyógyszer érzékenység van e?stb )és elmagyarázta az érzéstelenítés menetét,és feltehettem a kérdéseim.
2012. szept. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Előző terhességem császár lett, de azt mondta a védőnőm nem ezért kell menni hanem már kötelező mindenkinek, ezért voltam kíváncsi, hogy mit néznek ott.
2012. szept. 20. 14:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kötelező elmenni függetlenül attól, hogy simán vagy császárral fogsz szülni. Én is voltam, elmondta a dr.nő röviden az EDA-val kapcsolatos tudnivalókat, kérdezhettem is amire kíváncsi voltam. Kitöltött egy űrlapot a számítógépen az adataimmal, elkérdezett mindenféle betegséget. Végül aláírtam, hogy résztvettem a "felkészítőn". A védőnőm azt mondta amikor megyek szülni vigyem a többi papíraimmal együtt. Ennyi volt kb. 20 perces dolog.
2012. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Ez a ún. "felkészítő" nem azt jelenti, hogy akkor EDA-val fogsz szülni, ha akarsz, ha nem, mert amikor arra kerül majd a dolog, hogy beadják az EDA-t. előtte aláíratnak veled egy papírt, hogy igenis beleegyezel az EDA beadásába.

2012. szept. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ti hol laktok - akiknek "kötelező" elmenni előre aneszteshez?
2012. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4, 5. ös vagyok - Miskolc
2012. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miskolci vagyok, egyáltalán nem kötelező elmenni nálunk!

Soha, senki nem is említett még ilyet, pedig már 30 hetes vagyok.

2012. szept. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem pedig kötelező volt, tavaly szültem - miskolci vagyok és 29 éves.
2012. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezután küldenek. Én is 33. hét körül voltam.
2012. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!