Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha most lesz hat hete az...

Ha most lesz hat hete az utolsó menzi első napja, de a teszt csak most lett halvány pozitív (később fogant a baba) akkor mikor érdemes először orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 16:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A terhességet mindenképpen az utolsó mensitől számolják,függetlenül attól,hogy mikor lettél terhes.Én 6 hetes voltam mensi szerint mikor mentem az első UHra,de nem volt még szívhang.Ha nem akarsz idegeskedni h vajon miért nincs vagy baj van e én azt mondom várj még 2 hetet,azzal sem vagy semmiről sem lekésve.Gratula a babához!

38hkm

2012. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is majdnem elmúltam 5 hetes, amikor pozitív lett a tesztem. Mikor orvoshoz mentem 6 hetes voltam, de semmit nem látott, még a méhnyálkahártya is 13 mm volt, amire azt mondta lehet babától, de lehet menstruáció miatt. De azt is hozzátette, ha van pozitív teszt akkor, valószínű baba, csak később fogant. 2 hét múlva hívott vissza (most csütörtökön megyek), borzasztó lassan telik az idő! Mire sz orvoshoz megyek, ha a menzitől számolom 8 hetes leszek. Szerintem, ha tudsz, és nem "öl" meg a kíváncsiság, még várj! Gratulálok a babához!
2012. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! Nagy a boldogság...! :)

Persze türelmetlen vagyok és sok a kérdés bennem! Főleg jó lenne orvostól hallani, hogy minden rendben van-e! De megpróbálok akkor még várni, csak nehéz! :)

Sok boldogságot Nektek a Babához!!

2012. aug. 27. 19:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha 2 hetet nem is, de 1 hetet még várjál!Én nagyot csalódtam mikor azt mondta az orvos, hogy még semmit sem lát. És persze aggódom, hogy minden rendben legyen csütörtökön.
2012. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Várj még 1 hetet és aztán menny orvoshoz akkor már látni fog a doki szívhangot is én is 7hetesen voltam először :)
2012. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy gondoltam, hogy jövőhéten! Nagyon várom! :)

2. válaszoló, Neked sok szerencsét és boldog perceket kívánok, biztos minden rendben lesz! :) Neked egyébként vannak tüneteid?

2012. aug. 27. 20:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! 2. vagyok. Már kezdődnek a tünetek. Igazából mi már lemondtunk a babáról,mert sokáig negatív volt a teszt. De egyik éjjel, arra figyeltem fel, hogy annyira fájnak a melleim, hogy nem tudtam ráfeküdni. Ezért másnap vettem egy tesztet és pozitív lett. Most már rosszullét is társult mellé, de inkább délután jön rám. Mellem nagyon fáj még mindig, meg a mellbimbóm nagyon érzékeny. De ezeken kívül nincs más, nem is bánnám ha csak ennyi lenne, sokszor ez is elég :)
2012. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én is úgy voltam, hogy már nem tudtam mire gondoljak, de úgy voltam amíg nem jön meg, addig van egy kis remény! :) Bár nagyon sokszor jelentkezett a "mindjárt megjön érzés". A tesztek negatívak voltak, aztán nekem is egyik este elkezdtek fájni a melleim, másnap reggelre már nagyon, aztán aznap halvány pozitívat teszteltem már! :) Na meg sokszor rám jön a farkaséhség! :) 1-2-szer szédülés, has szúrka, feszül a méhem, de eddig ennyi! Maradhatna így és lehetnénk azon ritka szerencsések egyike, akiknek nincsenek rosszullétei! :)

Boldog babavárást Neked!! :)

2012. aug. 28. 19:58
 9/13 anonim válasza:

Szia. Én is 7 hetesen mentem el orvoshoz. Akkor már érdemes menni tényleg, a szívhang miatt is. (Nálam olyan 9-10 héttől kezdődtek a rosszullétek, ami nem csak reggel volt, hanem a nap folyamán bármikor, és elég sokáig eltartott kb. 26-28 hetes korig.) Az első időkben, nekem is farkaséhségem volt, mellfeszülés is, meg fura fémes íz a számban.

Sok boldogságot nektek és jó egészséget!

2012. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megint a 2. vagyok! Én tegnap este nagyon rosszul voltam. Reggel még enyhén néha-néha alhasamnál szúrást éreztem. Aztán estére egyre elviselhetetlenebb lett, nem bírtam fent lenni, csak fekve volt jó. Mára enyhült megint csak ritkán szúr, de nem vérzek meg semmi más gondom. Nem nagyon tudok talpon lenni. Remélem holnap minden rendben lesz!
2012. aug. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!