Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felmeres! Aki tudja hogy...

Felmeres! Aki tudja hogy mikor fogant pici babaja es kislanyt var vagy kislanya van, peteeres kornyeken ti hogy/mikor voltatok egyutt a parotokkal?

Figyelt kérdés
Szoval 3. babat szeretnenk, es mar van 2 kisfiam es nagyon szeretnek egy picilanyt :))) Szoval csak erdekelne hogy esetleg egy picittudnam e mefojasolni a dolgokat. Felre ertes ne essek azt sem bannam ha meg egy kisfiam lenne, de nagyon orulnek egy leanyzonak, de szerintem ez ertheto is 2 picifiu utan :)))
2012. szept. 20. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Peteeres elott voltunk egyutt egy nappal, es a tuszorepedes napjan, vagyis a peteeres utan 1 nappal :) a pozi ovuteszt elotti napon, es az utana valo napon, csa, hgy erthetobb legyek:)

Kislanyunk lesz!:)

27 hetes kismami

2012. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mikor a kislányaimmal lettem terhes, akkor rögtön mensi után már együtt voltunk elég gyakran. Aztán szerettünk volna egy fiút és csak a peteérés napjától voltunk együtt és fiunk lett.
2012. szept. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ez mennyire segít:

-Októberben hagytam abba a gyógyszert,abbahagyás után sem zavarodott meg a ciklusom,maradt 28 napos,mint gyógyszerrel

-Utolsó mensim dec 4.

-dec.18.körül(+-1 nap)fogant a kislányunk

Bár én nem hiszek abban,hogy lehet befolyásolni ezt a dolgot,hiszen a férfin múlik az,hogy milyen nemű lesz a baba.

2012. szept. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi éppen a peteérés napján voltunk együtt, kislányunk lett.
2012. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!!Elsonek gratulalok es kellemes babavarst es konnyu szulest :)) Masodik gratula a 3 gyermekhez!! :)) Igen anugy en is azt hallottam hogy nagyobb az esely a kislanyra ha peteeres elott van az akcio :)) Csak gondoltam csinalok egy felmerest mennyire igaz ez :))
2012. szept. 20. 16:50
 6/15 A kérdező kommentje:
Hat igy a valaszokat elnezve, nehez dolgom lesz :)) Csak viccelek, de ugy tunik akkor hogy vagy peteeres elott vagy aznapon ha fogan a pici nagyobb az esely a kislanyra mint fiura.
2012. szept. 20. 16:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Peteeres elotti napokban akciozva kislany, peteeres napjan kisfiu eselyesebb.
2012. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Peteérés előtti napon voltunk együtt.
2012. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
December 20.-án jött meg utoljára.Január 7.-én voltunk együtt és 10.én fogant meg a kicsi.32-34 napos ciklusaim voltak általában.És lassan megszületik,elvileg kislány :D A 18hetes és 32hetes uh-n lány volt és a 29hetes 4d-n is,tehát gondolom nem növesztett fütyit azóta sem...
2012. szept. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

peteérés előtt voltunk együtt, kislányunk lett.

Én úgy tudom peteérés előtt nagyobb az esély lányra, mert a lányok életképesebbek, így a fiúspermák elhalnak peteérésre, nálunk ez történhetett, peteéréskor viszont a fiúk gyorsabban célba érnek.

2012. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!