Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ritkán simizem a hasam de...

Ritkán simizem a hasam de sokat teszem rá a kezem. Vajon érzik a babák hogy ott a kezünk? 30 hetes vagyok. Szeretem mikor érzem hogy beleüt, kinyomja, végighúzza valamelyik végtagját a pocimon és olyan jó ilyenkor kézzel is érezni.

Figyelt kérdés
Simogatni nagyon ritkán szoktam mert úgy tudom nem lehet.
2009. aug. 1. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Simizni nem szabad,mert ingerli a méhet,és a babát is.A kezedet ha ráteszed érzi a kéz melegét.Nekem mindig odatolja a popóját.Most már nagyon szeretném élőben simizni...Érzik hidd el!


39 h

2009. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen, erzik. Ugyhogy simizzed nyugottan a pocakod jo kis kommunikacio ez :o)
2009. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
MÉrt ne lehetne? Semmi baja/bajod nem lesz. Én nagyon sokat simiztem a hasam, mert jól esett, és biztos vagyok benne hogy babó is érezte. Sokszor válaszolt is nekem jó nagyot rugott meg ilyenek. Mostmár 3,5 hónapos és most is rengeteget simogatom őt, imádja.
2009. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen nekem is azt mondta a védőnőm, hogy ne simogassam, mert állítolag bekeményedik a has /nem tudom, de én sem simizem/.

Szerintem biztosan érzi, hogy ott kezed. Mikor még nagyon Picike volt a Pindúri, és apácska odatette a kezét, mindig reagált rá vlamit, olyan volt mintha direkt odahúzodott volna, ahonna a meleget érezte. Szerintem érzik ők a szeretett.

-35 hetes km-

2009. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Simizni nem szoktam, mert elég az hogy minden nap bekenem a hasam, vagy max annyit hogy egyszer végighúzom rajta a kezem. Csak sokat teszem rá a hasamra a kezem.

Már élőben annyira szeretném simogatni én is! :D

2009. aug. 1. 13:41
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon sokat simogattam a hasam (barátaim és kollégáim is :) és 40. héten jött...én most is simogatnám :) tuti érzik :)
2009. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Szia

Én mindig csak oda raktam a kezem,23 hetesen kórházba kerültem annyira bekeményedett a hasam ,mikor nagyon rugdosódott csak oda tettem a kezem a doki meglátta, hogy a hasamon a kezem és egyből kiabálva jól kiosztott, hogy ne simogassam a hasam :S pedig nem simiztem.Viszont a 39. héten már intenzíven körbe-körbe de semmi se történt :(

2009. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Érdekes. Ha odarakom a kezem, akkor is jön-megy a babám, bár néha lenyugszik. Szerencsére egy nagyon aktív baba, azt sem tudom így mikor alszik?! :)
2009. aug. 1. 14:28
 9/9 A kérdező kommentje:
Előre szólok, én mindenki válaszát felpontoztam, hiszen tapasztalatokat és véleményeket kértem, amit meg is kaptam, ezért nem pontoztam le senkit!!! Nekem mindegyik hasznos volt!!!
2009. aug. 1. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!