Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adnátok nekem tippeket,...

Adnátok nekem tippeket, hogyan borotváljam az intim részt?

Figyelt kérdés

Gömbölyödik a pocakom, nem látok le:) és hát eléggé kényelmetlen így orvoshoz járkálni:)

Ki hogyan szokta?



2012. szept. 21. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
vagy a párom borotválja meg vagy tart egy tükröt elé és látni fogod vagy kozmetikus
2012. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
tegyél egy tükröt pl. a kád szélére és ugy látod magadat alulról :) hát én kb. igy fogom, mert már én sem nagyon látok odáig :D
2012. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
Kérd meg a párod, hogy csinálja meg.
2012. szept. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%

Csak az orvos miatt szerintem felesleges borotválni. látott ő már ilyet.

Csak ha a párod vagy Te így szereted, akkor érdemes vele bajlódni.

2012. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Én őszinte leszek,tükröt nem használok,mert félek a látványtól =D Sokan számoltak már be arról,hogy a terhesség alatt máshogy néz ki odalent,így inkább nem nézegetem,érzésre borotválok. Nagyjából jól szokott sikerülni,bár elszenvedek vele egy fél órát,de még sosem vágtam meg magam vagy ilyesmi =)

2012. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a szobámba földig érő tükör van a szekrényemen, úgyh én magam alá terítettem egy törölközőt és a tükörben néztem.Nekem bevált.Egész kényelmes volt.:)
2012. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%

Én is érzésre csinálom, előtte se mindig néztem

.

2012. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%
Érzésre csináltam én is. A kád egyik szélén én ültem a másik szélére feltettem a lábam, és tapogattam elég sima-e :)
2012. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%
Érzésre és a végén azért tükörrel fejezem be, mert itt-ott néha elmarad. :)
2012. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%

Nekem érzésre nem megy. A párom be szokott jönni velem a kádba (sarokkád),én ülök az ülőkén, ő meg tartja a tükröt :D aztán leellenőrzi és ahol hagytam véletlen,ott leszedi. MayC,megértelek :D igen,eléggé máshogy néz ki ott lent,mint amúgy. Néha én is megrettenek,hogy ez nem is az enyém :)))))

39 hkm

2012. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!