Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kis mell méret jelentheti,...

A kis mell méret jelentheti, hogy kevés tejem lesz, vagy nem lesz?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom a tej kérdés miatt, mert amúgy sem voltam nagy mellű, és a terhességem elején is csak egy kicsit nőtt a mérete, és azóta is egy méretű. Azt hittem, hogyha terhes leszek, jó nagyra megnő majd, de nem...

Előtej szivárgásom sincs, nem is volt eddig.

Lehet, hogy nem is lesz tejem?

30 hkm


2012. szept. 21. 19:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem függ tőle!

Barátnőmnek olyan pici melle van, mint egy 13 évesnek, mégis két és fél éves koráig szoptatta a fiát!

2012. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%

Nekem se nőt meg nagyon kismamaság alatt és előtte sem volt nagy.

2évig szoptattam őket és rengeteg tejem volt.

Nyugodj meg,nem ezen múlik!

2012. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

semmit nem jelent,ettől még fogsz tudni szoptatni

előtej sem jelent semmit erre se alapozz,

33 hetes kismama

2012. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

baratnomnek icipici cicije van, szinte mar ferfiasan lapos es mindharom gyereket szoptatta 2 eves koraig :)

most a 3.nal annyi a teje, hogy reggel a 2 nagy abbol issza a kakaot is :D


nekem hatalmas melleim vannak es nem tudtam szoptatni csak 2 honapig, mert nem volt tejem, de ekozben is vegig potolni kellett az etkezesek 3/4-t

2012. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Barátnőmnek-egyszerre voltunk terhesek-olyan pici melle van,mint egy 13 évesnek,4 hónapos a babája és még mindig rengeteg teje van,szinte állandóan feji,és raktározza el,azt mondta,ha ebben a pillanatban hirtelen elapadna,akkor is az eltároltból tudna enni a babája még,minimum egy hónapig.Az én babám 3 hónapos múlt a mellméretem átlagos nem icipici,nem is az a hatalmas lógós szóval,olyan tök átlagos,mégis csak 4 hétig tudtam szoptatni a babámat.Egyértelműen nem ettől függ!
2012. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem A-s a kosárméretem, terhesség alatt volt C-s is (sajna visszament), de 10 hónapos koráig szoptattam a lányom. Magától hagyta abba, utána még kb. 4 hónapig volt tejem. Fél éves koráig csak anyatejes volt. Szóval, tuti, hogy nincs összefüggés a méret és a tej között!
2012. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Semmi nem múlik a mellméreten. D-s a mellem, és 4 hónaposan már hozzá kellett táplálnunk. Előtejem se volt, egy csepp se, sőt, az első napon is alig volt pár csepp tejem, a szopizástól indult csak be, 1-2 nap után.
2012. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok. De megnyugodni valszeg csak akkor fogok e témát tekintően ha lesz tejcsim, mire odakerülök. :)
2012. szept. 21. 21:10
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is pont így voltam, mint te, aztán szülés után 2-3 nappal beindult a tejtermelés, és pont annyi tejem volt, amennyire a gyereknek szüksége volt, 14 hónapig szopott - amíg igényelte. Sose kellett mellé tápszert adni.

Annyi, hogy nekünk az jött be, hogy minden etetésnél két mellből szoptattam, és sokkal tovább, mint ahogy javasolták.

A méretnek biztosan nincs jelentősége, sőt azt szokták inkább mondani, hogy a kis mellűeknek több a teje!

2012. szept. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nálam ez a teoria megállja a helyét sajnos

kicsi mell kevés tej. 3 hónapig tudtam szoptatni csak

mostterhes avgyok ismét de más ppraktikákat fogok bevetni hogy legalább fél éveig tudjak szoptatni

2012. szept. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!