Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell elkezdeni a ruhák...

Mikor kell elkezdeni a ruhák mosását és a csomagok összekészítését? Nov.20-ra vagyok kiirva. Mibol mennyit kell vinni és hányasat. István korházba szülök.32 hkm

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Szia!


A 36.hétre már legyél útra kész,mert a 37. héttől bármikor jöhet a baba!

Én már a nyáron kimostam volna a helyedben, mert most, hogy rossz idő van, nehezen fognak száradni a ruhák! De még nem késtél le semmiről. Jövő héttől már kezdheted mosni a ruhákat és a kis kuckóját elkészíteni, hogy ne sok minden maradjon a legvégére!


Body és rugdalózó legalább 7 db legyen, de talán 10 db sem árt, ha nem akarsz sűrűn mosni! 56-62-méretűből vegyél többet, a többi még ráér végül is, ha nem most, hanem majd akkor szerzed be, ha már meg van a baba!

1-2 db 62-68-as bundazsák-overál, sapka (2db vastagabb), vastagabb rugik(2-3 db), takarók(vékony-vastag), Textilpelenka (10-15 db)

2012. szept. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én november 4-re vagyok kiírva, a héten kezdtem el kimosni a ruhákat. Eddig 2 adag lett kimosva, de még ránézésre lesz vagy 3 dózis. Kivasalgattam, és méret és típus szerint (body, tipegő, nadrág stb. ) raktam be a szekrénybe.

Mivel rosszabb idő van így bent teregettem ki (bár, ha jobb idő lett volna, akkor is) és másnapra megszáradt.

Boldog babavárást!

34 hkm

2012. szept. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok még nem mostam ki semmit.nálunk hamar megszáradnak a dolgok ezen nem aggódom.ha úgy alakulna, párom is ki tudná őket mosni és vasalni is.mondjuk jövőhéten talán nekiállok, meglesz 2 nap alatt.kórházi csomagom sincs még, majd azt is jövőhéten kezdem beszerezni.
2012. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia!

én 31 hetes vagyok a ruhákat kb 1 hete mostam ki,amíg jó idő volt,volt vagy 4 adag :)

a nagy takarítás jövőhét végén lesz,akkor szereljük össze az ágyat is,tehát rendezzük át a lakást.

utána kivasalom a ruhákat,összepakolom az enyémet is a kórházba.

megveszem a pelenkát babának krémet alkoholt stb is.

én ruhát nem csomagolok neki,majd a férjemmel behozatom mire jövünk haza.

első terhességemnél tapasztaltam.

úgyhogy kb a 35 hét körül készen leszek mindennel.

a 37 hét után ha megyek valahova,egy adag váltás ruhát mindig teszek az autóba,ha útközbe ér pl a magzat víz elfolyása :D

2012. szept. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33+4 vagyok, kb. 3 hete mostam, vasaltam ki mindent. A babaszoba már teljesen készen van, kórházi csomagom 90%-ban be van pakolva. Október 30 körül szülök a Jahn Ferencben.
2012. szept. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tegnap vasaltam ki az utolsó adag ruhát. Kész a kiságy,kb 25hetesen festettünk a falra:) Még lesz egy utolsó vásárlós utunk,de már csak apróságokat veszünk. Amik megvannak, össze vannak készitve.. Bár kicsit bánom, mert igy már nagyjából túl vagyok az izgi pakolós részen :))

Boldog babavárást Nektek! 34hkm

2012. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én jan.6 vagyok kiírva, én a november hónapot szánom arra h. mindent ami még nics meg megvegyünk, mosni vasalni, ágyat összerendezni, szobát csinosítani. A 32. hétre végezni akarok mindennel. Ismerősök körében most volt koraszülés, ebből tapasztalatot gyűjtve nem akarom a 36. hétre halasztani.
2012. szept. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!