Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, amikor...

8 hetes terhes vagyok, amikor 5 hetesen észrevettem a terhességet nagyon szép volt a bőröm, és most kezdett el nagyon durván pattanásos lenni. Ez normális szerintetek? Főként a jobb arcfelemen. Igaz az, hogy ez jelenthet inkább kislányt mint fiút?

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Lányommal is, fiammal is pattanásos volt a bőröm. Hála Istennek csak a hátamon. És igen, valószínűleg a terhességtől olyna.
2012. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is rettentő pattanásos volt az arcom, bár a végére szépen kitisztult. Kisfiam lett.
2012. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, most 16 hetes vagyok és most múlik el, raktam is ki egy ilyen kérdést, de vegyes válaszokat kaptam. Fiúval is lánnyal is voltak pattanásosak. Mondjuk nekem két fiam van, velük ilyen nem volt, most pedig még nem tudom mi lesz.
2012. szept. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon pattanásos voltam kb. a terhesség feléig :( Aztán nagyon szép lett a bőröm. Kislányt szültem. Most megint kezdődig a rügyfakadás... Még nagyon az elején vagyok, nem tudok neked nemet mondani.
2012. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terhesség elött nagyon szép volt a böröm, alig volt néha 1-1 pattanásom. Terhesség ota sok pici van, föleg a nyakamon és mellkasomon,meg a hátamon. Fiam lesz
2012. szept. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!