Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek.12hetes és...

Ganyiné ani kérdése:

Nagyon félek.12hetes és 4napos terhes vagyok és voltam uh-n hüvelyit csinált a doki, másnap barnáztam 3 nap pirosos majdnem véres színű volt a folyásom! Nem fáj a hasam nem görcsölök semmi! Mit csináljak ez normális?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
És nem volt időd dokihoz menni?? Tudod, ő az, aki megmondja, hogy van-e baj. Mi nem tudjuk... És nem, nagyon nem normális.
2012. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minnél előbb menj orvoshoz. Uh-tól nem vérezhetsz, valószínű mástól van.
2012. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3 lányom van,mindhárommal bevéreztem 10-11 héten.hála az istennek semmi baj nem volt.de azért jobb ha Te is megnézeted magad.
2012. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
orvos még ma már rég el kelett volna menni vizsgálat után amx 24 óráig jelentkezhet ilyen
2012. szept. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Orvos, azonnal.

Ha gond van, még tudnak rajta segíteni.

Nekem már nem tudtak.

2012. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most komolyan véres folyásod van és vársz 3 napot? (bocsi) Innen senki nem tud segíteni rajtad, csak az orvos..én már barnázás miatt is felhívtam az elején...


31 hkm

2012. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem azonnal fel kellett volna hívni az orvosodat vagy bemenni egy ügyeletre ha ilyen van. Ha időben mész és gond van még tudnak valamit csinálni de 3 nappal később már semmit....
2012. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos már rég nem volt szívhangja a kicsikémnek:(((((9hetesen nem fejlödött megállt:(((((és csak követkző uh vették észre:((((összetörtem első baba lett volna és annyit vártunk rá:((((nagyon kivagyok.A doki azt mondta azért nm vettem észre h v mi baj van.mert a testem még nem vette észre hogy baj van,csak akkor mikor vérezni kezdtem:(((Iszonyatosan érzem magam!
2012. szept. 16. 19:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom:(
2012. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívből sajnálom!De biztos nem volt egészséges a kis embrió, ezért történt ez!Tudom, hogy nehéz,sajnálom!!!
2012. szept. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!