Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2110-es méhszáj.37 hetesen...

2110-es méhszáj.37 hetesen voltam dokinál, akkor azt mondta, hogy 2110-es a méhszájam, és 10 napon belül megszülök. Ma van a 10. nap, de semmi. Most nem tudom, hogy áll az érték, de szerintetek mikorra várható? Ma töltöm a 39. hetet.

Figyelt kérdés
Az alhasamban a keményedések rendszertelenek. Egyik nap egész délelőtt vannak, azután meg semmi.

2012. szept. 22. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez mindenkinél más, nem akarlak elkeseríteni, de még túl is hordhatod.
2012. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért azt nem kell készpénznek venni,amit a doki mond...ezzel bőven kihúzhatod a végéig is(végül is a belső méhszáj még zárt).Nekem 3. baba,a 39. hétben vagyok,az értékem 1 hete 2222,előtte 2 hétig 1111 volt,mégsem akar kibújni.Holott a 2. gyerekem ezzel az értékkel(2222)37+3 hétre született.
2012. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2211-es méhszájjal 5 nappal túlhordtam és még akkor is indítással szültem. Szóval,te is kihúzhatod még egy darabig!
2012. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!