Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezzel a méhszáj értékkel kb....

Ezzel a méhszáj értékkel kb. mikorra várható a szülés?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem be a 37. hetet, de a baba egy kicsit kisebb a koránál.1110-es most a méhszájam, én is meglepődtem, mert 2 hete még 2000 volt.Jósló fájásaim vannak 4 napja.A másik problémám az, hogy a méhlepényem mélyen tapad, a mellső falon.( méhszáj közelében, de nem éri el) Egyszer volt egy pici vérzés is, ennek ellenére az orvosom szerint hüvelyi szüléssel kezdünk.Abból indulunk ki.De én félek, mert elég veszélyes ez a dolog.Nincs jó helyen a placenta, miért erőlteti a sima szülést?Félek!
2010. szept. 1. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg bízd az orvosra, hogy megítélje jó helyen van-e a placenta. Amúgy meg bármikor beindulhat a szülésed, szépen nyitva vagy már. Az hogy félsz egy dolog, mindenki fél szülés előtt. A gyerek nem fog bent maradni az fix.
2010. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is bízd a dokira, hidd el, nem akar neked rosszat. Ha úgy látja, bármi gond lehet, akkor úgyis azonnal lépni fog. Igen, szépen nyitva vagy, megindulhat a kicsi bármikor kifelé. Ne félj! Biztosan nem lesz baj, bízz az orvosodban!! Könnyű szülést és sok boldogságot!
2010. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazatok van, csak azt mondta a védőnőm, hogy ha a 38. hétig nem húzódik fentebb, készüljek fel a császárra.Van bennem egy egészséges félelem a szüléstől, mint mindenkinek.És erre rájön az, hogy félek a komplikációktól.Nem szeretném, ha a lepény előbb születne meg, vagy leszakadna, és elvéreznék meg ilyenek.Bízom a dokiban, de akkor is ...
2010. szept. 1. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Járj folyamatos ellenőrzésre, és akkor nem lesz semmi baj, főleg az utolsó hetekben!!

Mert veszélyes is lehet. Ha valami furcsát észlelsz, akkor doki.

2010. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!