Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a pocakomat megrázom és...

Ha a pocakomat megrázom és erre sem reagál a babám, akkor gond lehet? 39 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Kb.2 napja alig mozog,éppen hogy csak rúg egyet,de azt is nagyon gyengén. A fenekét és a lábát nyomogatja,de azt is iszonyat ritkán. Nagyon aggódom,hogy nem érzem a kapálózását úgy,mint eddig.
2012. szept. 22. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Az mondják ilyenkor már nem mozog annyit,mert készül a születésre. Ennek ellenére hívd fel a dokid,nehogy baj legyen,ha megnézetni nem akarod! Egy telefont szerintem mindenképp megér!

34hkm

2012. szept. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Oké, hogy kevesebbet mozog, de nem mindegy mennyivel. Nézesd meg inkább,legalább te is megnyugszol. Vagy legalább beszélj a dokiddal.

Tegyél rá egy pohár meleg teát. Reagál rá?

2012. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Óvatosan nyomkod meg a hasadat,ha arra se reagál menj be a kórházba.Ha már 2 napja nem igen érzed akkor jobb ha megnézeted,inkább egy felesleges kör mint hogy baj legyen.
2012. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most ettem egy kocka csokit és reagált rá. Meg úgy mozog,szóval nem abszolút semmit (akkor már bent lennék),csak annyira eleven volt eddig,hogy most nagyon furcsa,hogy alig mozog. Már tegnap is ez volt egész nap,aztán estére kicsit élénkebb lett,de csak egy negyed óra erejéig. Ma meg ismét ez van... Tudom,belassulnak ilyenkor,de nem tudni mennyire és ezért aggódom. Tegnap előtt voltam nst-n meg uh-n,akkor minden rendben volt.
2012. szept. 22. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valóban ilyenkor már azt mondják nincs annyi helyük,és nem mozognak annyit. Én inkább azt vettem észre,hogy a jellege más,mint ahogy írod is,csak kinyomogatja magát. Egyik nap én is beparáztam,mert felkeltem,és pár óra múlva tűnt fel,hogy valami hiányzik,aztán rájöttem,hogy az,hogy nem érzem őt. Rázogattam a hasam,nyomogattam a popsiját,nem reagált az ég világon semmire,hiába ettem,vagy ittam,semmi. Már épp menni akartam(de közben végig bökdöstem) amikor arrébb mászott. Valójában csak aludt,és szerintem utána is csak azért mozdult meg,mert idegesítette,hogy piszkálom. De én is azt mondom,ha hasonló eset lesz legközelebb,és sokáig nem érzed,akkor inkább egy telefon,vagy egy ügyelet,és legalább megnézik a picit =)

39hkm

2012. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én pocakmanóm borzasztó eleven volt a pocakomban.Mindenki azt mondta nemsokára egy női focistát hozok világra.Tényleg,szinte sosem aludt.Állandóan rugdosott.40+3-ra született,és még a 39.héten rengeteget mozgott,már tök nehezen bírtam.Az utolsó két napra azonban úgy lelassult,hogy bementem a kórházba,hogy nézzék meg mi van.Csak készült a nagy útra.:-)Mellesleg nem elég jól készült,ugyanis marha nehéz volt a szülés:-(De ez már egy másik téma.Szóval nyugi,ha néha érzed mocorogni az jó,egyébként meg élvezd ki amíg ott bent mocorog,tök furi lesz utána,hogy már kint van:)))
2012. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A végén már nincs annyi hely, nálunk is csak "helyezkedés" volt, pedig előtte naponta megfordult teljesen és kapálózott össze-vissza.

CTG-n is lustálkodott, csokit kellett ennem, hogy felébredjen. :)

2012. szept. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!