Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülész-Nőgyógyászt keresek a...

Szülész-Nőgyógyászt keresek a Bajcsy kórházba! Kit ajánlanátok? Csalódtam az orvosomban 20 hetes kismama vagyok váltani szeretnék! Szülésznőt is ajánlhattok!

Figyelt kérdés
2012. szept. 22. 17:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én meg 18.40-re! :-)
2012. szept. 23. 18:39
 12/19 anonim ***** válasza:
Varga Horgosi Ágnest tudom ajánlani.. Kedves és figyelmes. Nekem ö az orvosom, decemberben fogok szülni. De nagyon jókat hallottam a Mosonyi Péterről is, azt hiszem ő a második legolcsóbb. Viszont én pont hogy a Palczertot kerülöm el messziröl, rossz tapasztalataim vannak vele, évek óta az sztkba járok nögyogyászatra. Többek között ő az egyik akit nem szeretném ha ügyeletes lenne a szülésemnél, ezért fogadtam orvost. De azt hallottam, hogy a saját betegeivel viszont nagyon jófej.
2012. szept. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszi neked is! Nekem ma muszály mennem másik orvoshoz és nála van szabad hely! Meg ez is olyan kinek melyik orvos a jó?! Lehet akit én is leváltok sokan esküsznek rá!:-)

Mosonyit én is néztem de nem rendel ma!:-( Bízom ebben a dokiban,hogy beválik!

2012. szept. 24. 16:27
 14/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,reggel még igen jó kedve volt a Palczert doktor úrnak,miközben vizsgált viccet mesélt =D

Bár én az SZTK-ban voltam nála,de sok sikert Neked!

2012. szept. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Este voltam nála! Nagyon kedves volt jó fej és szimpatikus.Csak sajnos nem használja az UH gépét!:-(

Sőt.... ma délután felhívott egy vizsgálat miatt,hogy hogy vagyok! Ez szintén nagyon szimpatikus volt tőle!!!!

2012. szept. 25. 20:20
 16/19 anonim ***** válasza:
Jaj de örülök,akkor,hogy jó benyomást tett Rád. Nem tudtam,hogy nem használja,ne haragudj =( Viszont örülök,hogy szimpatikus,jól tud esni az ember lányának,mikor a számtalan kérdésére mindig kedvesen kap választ =)
2012. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Semmi baj nem tudhattad,hogy nem használja a gépet!:-)

De tényleg nagyon szimpi volt! Még kitalálom,hogy járjak e hozzá mert 8000 Ft 1 alkalom és ha már fizetek szeretem látni a babámat!:-)

2012. szept. 26. 12:59
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Végül mi a tapasztalatod a Palczert dokiról?


Én is most most készülök menni hozzá.

2012. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon szimpatikus és határozott fiatal doki.De azért nem őt fogom választani mert ott van a szuper UH gépe és ő csak a 11-13 hétig használja utána csak akkor ha gond van a babával vagy kismamával.És én szeretem látni a babát ha már 8000 Ft-ot elkérnek egy alkalomért.Akinek ez nem számít tényleg tudom ajánlani!Egyébként ő megértett és mondta is,hogy tud ajánlani ott az épületen belül akinek van és használja is! Tök jó fej volt!

Én azért is szeretek magánhoz járni mert láthatom nem csak a kötelező UH-kor!

2012. szept. 27. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!