Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méhen kivüli terhességet ki...

A méhen kivüli terhességet ki lehet tapintani kézzel?

Figyelt kérdés
Ma reggel ahogy feküdtem és tapogattam a hasam egy csomot éreztem a jobb oldalon , amugy 6 hetes és 5 napos terhes vagyok és csak jövö csütörtökön megyek orvoshoz előszőr.
2012. szept. 23. 07:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2012. szept. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Te meg pláne nem. Egy orvos is minimum 5 évig tanulja az egyetemen a tapintásos vizsgálatot.
2012. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Ne aggodj! Minden rendben lesz :).
2012. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Egy ismerősömnek spirál mellett lett méhen kívülije.... 5 dokiból egy sem csinált uh-t, mert biztosan csak a spirál miatt érez fájdalmat, majd a mentő vitte be, majdnem ott maradt....csak uh-val tudják megállapítani, különben ennyi idősen kb. 1 cm a Babód.
2012. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Méhenkivüli terhességet orvos uh-al állapithatja meg.

De ne gondolj a legrosszabbra. Valószinüleg (bár hozzáteszem nem vagyok orvos) sárgatest petefészek cisztád van, ami nagyon gyakori a terhesség során, főleg az első hetekben. Teljesen ártalmatlan. Ha nagyon zavar, vagy izgulsz emiatt, akkor kérj előbbi időpontot az orvostól. Elmondod a tüneteket és kész.

2012. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!