Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 kismamamák ti dagadtok nem...

29 kismamamák ti dagadtok nem korai még? Hogy birjátok a meleget

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 08:16
 1/7 A kérdező kommentje:
29hetes
2009. aug. 2. 08:17
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is 29 hetesen kezdtem dagadni, sajnos, ha korai ha nem.:( Azóta sem javult a helyzet.

L. 38+2

2009. aug. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ekkortájt kezdtem dagadni. Volt kollégám, aki már az első trimesztertől dagadt, változó.
2009. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 18-19 hetesen már dagadtam, mondjuk terhesség előtt is voltak ilyen problémáim, ha meleg volt.

Korai vagy nem korai, nem igen tud mit tenni ellene az ember. Én már kipróbáltam mindent: lábfelpolcolás, hideg-melegvizes zuhany, különféle krémek, lábfej tornáztatása, ettem dinnyét(pedig utálom) stb, de nem igen segített egyik sem. Én már csak reménykedem, hogy hamarosan vége ennek a nagy forróságnak és akkor talán javul a helyzet.

Te hogy vagy?

2009. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy hosszú autóút alkalmával vettem észre először, hogy a lábam alig bírtam visszadugni a papucsba. azüta szerencsére még nem tapasztaltam.

Azt mondják sok folyadékot kell inni, én naponta 3 l-t iszom, majd meglátjuk a későbbiekben beválik-e...

29 hetes kismami

2009. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem korai a lábdagadás! Nálam is már a 18. héten előfordult, egy repülőút alkalmával, vagy hosszabb autókázás után. Azóta betartom én is a sok folyadék bevitelt és próbálok nem annyit a számítógép előtt ülni ami ugyancsak nem a legjobb, hiszen lóg a lábam és szinte mozdulatlan ilyenkor. Bevállt a sok dinnye és a séta esténként. És csak a hidegvízes lábtussolás is nagyon jó!
2009. aug. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 30 hetes vagyok. Tegnap egy nagyobb séta után vettem észre, hogy vizesedek. Éjszakára felpolcoltam a lábam, de mára sem változott a helyzet, szerintem már nem is fog. Ezzel jár. Meleg van, kegyetlenül, úgyhogy nem tudunk igazán mit csinálni, csak inni mint a "güzü".:)

Kellemes és boldog babavárást.

Üdv.

2009. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!