Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhesen már látszott...

17 hetes terhesen már látszott a pocakotok? Mennyire? (169cm,74kg duci kismama)

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Én láttam,maradjunk ennyiben :) olyan büszkén hangsúlyoztam a semmit :))) vissza néztem nemrég a képeket,hát egyáltalán semmi hasam nem volt,csak mintha éppen egy nagyobb adag kaját lenyomtam volna. De még 24 hetesen is csak jóllakottnak néztem ki. Talán a 28.hét után kezdett kerekedni,de igazi pocakom úgy a 33.hétre lett.
2012. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem egy hatalmas, de volt :) olyan jóllakott ovis szinten :) mostmár azért egyértelműen látszik már a külvilág számára is :)


26 hkm

2012. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, már mások is látták rajtam. Mondjuk szűk pólókat hordok.
2012. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, 17 hetesen még inkább csak jóllakottnak tüntem, csak a puffadás látszott a hasamon. Lassacskán kerekedni úgy a 19-20.hét körül kezdett.
2012. szept. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én most töltöttem a 18 hete,de simán felállnak és átadják a helyet a buszon,pedig egy tréning felső volt rajtam és ugye azok általában nem szűk fazonúak! :)
2012. szept. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mert nem feltétlen attól függ, duci vagy e.

Én normál testalkatú vagyok, és félidősen még semmi nem látszott. Igaz már terhesnacit hordtam, de amúgy meg a strecs nadrágokat szerettem, így azok már szorítottak ennyi idősen, csak ezért volt terhesnadrágom, látszatra nem volt semmi hasam. Még az ikrekkel is nagyon kicsi hasam volt, mikor szülni mentem, bent a kórteremben ahol öltöztem át, mondták a csajok hogy mikor bejöttem csak néztek mit keresek én ott, aztán mikor levettem a felsőmet, akkor azt mondták, azért már látszott valami. :-)

Hugom nagyon, erősebb vagy 25 kg-mal mint én, (nálad pár centivel magasabb, de 85 kg-mal kezdett, most 27 hetes és +2 kg-nál jár), na rajta meg már 17 hetesen látszott a pocakja, most meg már le sem tudná tagadni. Nekem ennyi idősen még simán eltakarható volt a pocakom.

Szóval nem feltétlen attól függ, ki duci és ki nem.

Boldog babavárást!

2012. szept. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én holnap töltöm a 20. hetet, de már elég régóta egyértelműen látszik rajtam.

Mondjuk az orvosom és a védőnőm is mondta hogy alkat kérdése is, meg azé is hogy hányadik terhességed.

Nekem ez a 3., így természetes hogy nem rendelkezem már olyan erős szövetekkel, izmokkal mint mondjuk az elsőnél. Egyébként 85 kg-ról indultam a mostani terhességemnél. Eddig 3 kg-ot híztam, de az valahogy eloszlik. Végülis van hol neki :-)


A pocakom szép kerek, egyértelműen látszik hogy van odabenn valaki :-)

A mozgását már a 14. héttől érzem, ellenben az első terhességemmel.


Szóval semmit nem befolyásol az, ha kicsit teltebb vagy mint mások.

Bár szerintem nem is vagy duci. Jaj de szeretnék én ennyi kg lenni mint te!

Na, persze majd szülés után :-)

2012. szept. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en masodik babamat varom, 47 kilorol indultam (164cm) de mar 14. hettol jol latszik a hasam
2012. szept. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért lennél duci 169 cm-vel és 74 kg-val??????
2012. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!