Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az egyik női rokonomnak,...

Az egyik női rokonomnak, mikor nő meg a pocakja?

Figyelt kérdés
apai ágon rokonom,és súlyfelesleggel kezte,a babavárást.

2012. szept. 24. 16:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
neki első baba lesz még csak,tapasztalatlan terhesség és szülés terén.
2012. dec. 2. 19:52
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaska, látom még mindíg nincs jobb dolgod mint kismamáktól "okos" dolgokat kérdezgetni....
2012. dec. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kedves Előző!Van más jobb dolgom is,de azért szabad kiemelnem régi kérdéseimet. Semmi rossz nincsen benne,csak megható aggodom terhes rokonomért.
2012. dec. 3. 15:06
 14/20 anonim ***** válasza:
Persze persze;)
2012. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Annyira elszomorítónak tartom, hogy sokak szerint egy nő lehúzhatná a rolót 40 éves kora fölött.

Gondolom Te is amiatt aggódsz, hogy a rokonod ennyi idősen vár babát.

Nem kell félteni, semmiről nem késett le, teljesen mindegy, hogy látszik e már rajta vagy sem a terhesség, ez nem függ össze az egészségi állapotával.

Inkább örülni kellene, hogy végre sikerül nekik:)


(Én is 40 évesen szültem a 3. gyerekemet)

2012. dec. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én örülök neki,hogy 38 évesen babás lett.aggodom érte babáért is,kismmama nagyo aranyos jó fej.
2012. dec. 25. 20:29
 17/20 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is hatalmas baromság minden 35 feletti nőt leírni gyerekvállalási szempontból.

Én is 38 leszek, először vagyok terhes. Rögtön azt gondolta mindenki, hogy veszélyeztetett a "korom miatt". Pedig dehogyis! :-)A gyerek teljesen jól van, a nagykönyv szerint fejlődik, sőt egy héttel fejlettebb is a koránál. Én meg jól vagyok, sportolok, dolgozom, semmi görcs, pocakkeményedés. 5 és fél kilót híztam eddig, és szinte alig van pocakom (pedig vékonyan kezdtem a terhességet).Most töltöm a 29. hetet. Szóval nem biztos hogy le kell írni bennünket, "későn" szülőket. Amúgy a kifejezést sem nagyon értem: miről is késtem én le?

2012. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem késtél le semmiről sem,válaszoló. Én nem itélem el 20-30-40 éves nőket,akik ilyenkor vállalnak babát. Kismama és baba jól vannak,április közepén születik a picur. Pocak látványos nagyon,sok ronkon és ismerős örül párnak a babájának.
2012. dec. 26. 20:02
 19/20 anonim ***** válasza:
No én a nyakam teszem rá, hogy te vagy a terhes nem a rokonod...:D:D:D
2012. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Apai rokonom a várandos,nem én. XD
2012. dec. 26. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!