Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés amikor megmozdul...

Milyen érzés amikor megmozdul a baba? Honnan ismerem fel? Hányadik héttől számíthatok rá?

Figyelt kérdés
Most 15 hetes vagyok.
2007. aug. 27. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
SZia! 14-15. héttől már számíthatsz rá bármikor:) Ez egy olyan érzés mintha kis buborékok pukkadnának szét a pocakodba:)
2007. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezek szerint neked is ez az első babád. Nekem is az és én mindig figyeltem, de csak a 20. hét után tudtam biztosan, hogy Őt érzem. Az ultrahangon mindig mozgékony volt, de nem éreztem olyan kicsi volt. Apró bökdösést éreztem akkor, mivel én későn tudtam, hogy valóban Őt érzem. Aztán ezt követően már egyre intenzívebb lett. Tényleg olyan mint az enyhe bélmozgás. A 20. hét után már biztos voltam benne, hogy Ő mocorog. Bár az én kislányom nem egy rugdosós baba.

2007. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem a 16.héten mozdult meg.Igen érdekes érze´s,e´s kellemes.Mindenki mondja,olyan mint a bubore´k pukkanás.Tényleg olyan,kis löke´seket e´rezni a hasadban.ennek ma´r két hete,pl.ma este igen mozge´kony,nagyon jó e´rzés,hogy tudod,a babád az.
2007. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én most járok a 17.-dik hétben,nekem is már a múlt héten megmozdult a babám!Nagyon jó érzés,sokat mozog a pindurka!Lassan a tied is megmozdul!

Sok sikert!

2007. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

második terhességnél a 15iken érezni fogod,most nem baj ha nem érzed.

én is 17 hetes vagyok,és engem ma rugott meg elöször,és nagyon jó érzés.gratulálok!

2007. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!