Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti "hányadik hétig" szeretkezt...

Ti "hányadik hétig" szeretkeztetek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 11:30
 1/7 A kérdező kommentje:
mi most járunk 35 hétnél :)
2012. szept. 25. 11:35
 2/7 anonim válasza:
Mi egész terhességem alatt éltünk szexuális életet,csak az utolsó 2 hétben hagytuk abba,mert az orgazmus méhösszehúzódást eredményez.Lehet csinálni egész nyugodtan,csak kicsit óvatosabban,mint előtte.
2012. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shai-Hulud ***** válasza:
31%

Mi már az ötszázadik héten is túl vagyunk, és még mindig szeretkezünk. :-D

(A gyerek meg egész jó tanuló, köszönjük.)

2012. szept. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindkét terhességem a alatt kb. a 37. hétig szeretkeztünk a férjemmel, a fiaink a 39. héten születtek.

Az utolsó 2 hétben már jóslóztam, elment a nyákdugó, így már nem akartunk szeretkezni. De utána bepótoltunk mindent:)

2012. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38.-ig. De csak azért eddig, mert ekkor született meg a lányom :)
2012. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
12.hétig,aztán bevéreztem egy együttlét után és megtiltotta a doki.
2012. szept. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első babucinknál a 39. hét végéig, szülés előtt 2 nappal is szerelmeskedtünk. Most 31 hetes vagyok a másodikkal, és hasonlóképpen tervezzük. :) Persze óvatosabban, mint egyébként, de böngészem a neten a jó ötleteket, szerintem nagyon fontos ilyenkor is az intimitás.
2012. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!