Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen 7 órás gyaloglás...

31 hetesen 7 órás gyaloglás árthat?

Figyelt kérdés
Nagyon elfáradtam, fáj mindenem, de sajna elkerülhetetlen volt. Nem keményedek, csak fájnak a lábaim, csipőm, hátam. Pöttöm mocorog. Ugye nem ártottam ezzel a nagy gyaloglással?

2012. szept. 25. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát jót nem tettél vele, az biztos. Pihenj sokat, polcold fel a lábad, és legyél vízszintbe. Reméljük az hogy nem keményedsz, jó jel.
2012. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mi túráztunk ebben a harmadban, jó nem terheltem meg magam de mi is egész nap mentünk jöttünk sétáltam,. gyalogoltam.

36-7 körül.


mégis túlhordtam a babát és makk egészségesen született

most már pihenj le és ne nagyon vállalkozz ilyen hosszú sétára már.

2012. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, hát többet ilyen nem lesz, csak az anyósomnak csináltam egy városnézést, mert még sosem járt Budapesten (külföldi a párom, így a szülei is), és igaz, sokat "pihentünk", de azért nagyon elfáradtam. Remélem nem lesz semmi baj! Köszi a gyors válaszokat!
2012. szept. 25. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én augusztus 20.-án kényszerültem rá a több órás gyaloglásra,kb. 6órát gyalogoltunk. Én is nagyon elfáradtam,de igazából semmi következménye nem volt,nem keményedtem tőle sem akkor sem másnap. Lábaim nekem is fájtak. Szerintem nem ártottál Vele,pihend ki magad most jó alaposan =)

39hkm

2012. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 38 hetes voltam, amikor reggeltől estig bejártuk Pestet, Gellért-hegy, Margit sziget, belváros. Semmi gond nem volt, a lábaim se nagyon fájtak, igaz pékként hozzá vagyok szokva a talpaláshoz.
2012. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia/ Nekem 34 hetesen volt az esküvönk , vidékre kellett utaznunk a párommal vonattal nagy táskákkal és két kutyával. Egy élmény volt tömegközlekedni, a mozgólépcsőn felmenni a 8kg-s kutyával plusz a táskával , az esküvő napján meg sem álltam, másnak jöttünk haza és pont a meleg napok voltak.Pedig akkor már pihenésre voltam fogva,emelt magnéziumot szedtem. Be is keményedtem rendesen, majd leszakadt a derekam és sorolhatnám. Túléltem a 3 napot , kipihentem utána magam :) Én minden nap jövök megyek a mai napig, néha hiába fáradok el nem pihenek,mégis minden rendben és már beléptünk a 38 hétbe :) Amúgy ennyi városi gyaloglástól ,lehet nem terhesen is elfáradtál volna és fájna a lábad,derekam :)
2012. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!