Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha 8 hetesen feszül...

Normális, ha 8 hetesen feszül a hasam alja?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
igen,változik a baba növekedése miatt a tested!enyhe görcsök is előfordulhatnak terhesség alatt ugyanis nő a méhed!ha nem túl erős a görcsölés,nem állandósul és nem barnázol,vérzel,akkor ne aggódj!boldog babavárást!26 hkm
2012. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is feszül,pláne amikor időváltozás van,mint pl most,hogy jött a lehűlés.Meg éjszaka amikor fordulok az egyik oldalamról a másikra,olyat belehasít a hasam aljába(amit inkább a petefészkem környékén érzek) a fájdalom,hogy azt hiszem megszülök.Meg amikor pisilek és állok fel a wc-ről akkor is olyat bele tud hasítani.De nem folyamatos a fájdalom,és nem is jelentkezik minden nap,hanem csak ritkán.Ez normális??Nőne a méhem és azért van ez?Tegnap reggel görcsöltem is.Ha nem lennék terhes akkor ma kellett volna megjönnie és gondolom azért görcsöltem tegnap,mert már más a helyzet :) De ma már nem görcsöltem és nem is jött semmi :) Ma vagyok 8 hetes :)
2012. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a kérdezőnek: normális, hogy feszül a hasad, ilyenkor sajnos mindenki puffad, gázok, stb...pár hét és valószínűleg enyhül. na mondjuk később meg azért feszül majd meg nő a poci :) de az már kellemesebb!


tymybaba19-nek: 6-9 hetesen nekem is többször hasított annyira a hasam, hogy csak feküdni és sírni tudtam. az orvos azt mondta, ez normális, nő a méh. na meg igen, a szervezet még "emlékszik" hogy menstruálnod kéne és eleinte ilyenkor lehetnek görcsös tüneteid, de ne aggódj, nehéz elhinni, de tényleg normális. erre nagyon jó a magne b6, mióta szedem nem volt ilyen problémám. kitartást és boldog babavárást mindkettőtöknek!

19 hetes kismami :)

2012. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tymybaba19, egyébként voltál már orvosnál??? előző vagyok
2012. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!