Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülész-nőgyógyászt keresek...

Szülész-nőgyógyászt keresek Győrben. Mennyibe kerül itt egy vizsgálat uh-gal?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk Győr környékére. 9 hetes terhes vagyok, és orvost keresek. Nem ismerek itt senkit. Kelemen Szilárdot és Stummer Jánost hallottam, hogy ők jó orvosok. A Kelemen dokinak nem találtam meg a rendelési idejét és helyét. Ebben szeretnék segítséget kérni, no és a vizsgálat díja is érdekelne. Vagy ha valaki tud jó orvost javasolni, annak örülnék!
2012. szept. 25. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!


én őket pont nem ismerem, de győrben nagyon sok fiatal lelkes doki van szerintem nézd meg őket a kórház honlapján ott vannak fotók is, akár kép alapján is lehet valaki szimpatikus. Én egy idősebb főorvosnál szültem két gyerkőcöt, neki két helyen van magánrendelése, de uh-ja nincs. a magánrendelések átlag 6-8000 ft körül vannak /alk és ha jól tudom uh-ért pluszban még fizetni kell, de azt nem tudom mennyit. egy jó tanács viszont ha 4d-uhra akarsz majd menni mesziről kerüld el a György ultrahang rendelőt, nem szakemberek vannak semmit nem mondanak a babáról,max kicsit nézheted de azt sem túl jó minőségben. A legjobb a kyncs kft ben van ott a kórházi szonográfusnő dolgozik, aki nagyon kedves és a főorvos végzi ott a genetikai uh-t a down kór szűrést ha kéred.

2012. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
itt nézheted meg: [link]
2012. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kelemen Szilárd a dokim.


8e ft nála egy vizsgálat, van UH gépe. Csak jót tudok róla mondani.


Győr, Magyar utca 8.

Kedd, Csütörtök: 16-20óráig



38hkm

2012. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én orvosom Dr Likár Zsolt volt (8ezer egy vizsgálat, és van UH), talán kedd, csütörtök rendel. De Dr Mika Pétert is nagyon ajánlották. Telszámokat sajnos most nem tudok, de megtalálod neten.
2012. szept. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségetek!!!
2012. szept. 26. 10:10
 6/9 A kérdező kommentje:

Esetleg Kelemen Szilárd telefonszámot tudna valaki a bejelentkezéshez?

Ultrahanggal együtt mennyi a vizsgálat díja?

2012. szept. 26. 10:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Kelemen Szilárd: 30/513-13-88- bejelentkezés, csak rendelési időben. Azaz , kedd, csüt.>16-20ig.


Ugyanúgy 8e ft a vizsgálat, és mindig megnézi a babát UH-val!

2012. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az információt! sokat segítettél!
2012. szept. 26. 18:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2012. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!