Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este majd le szakadt a...

Tegnap este majd le szakadt a hasam alja, bal oldalt szúrt, ami kisugárzott a lábamba, keményedtem, igaz, egész nap dolgoztam. Másnak is volt már ilyen? 35hkm.

Figyelt kérdés
Elég ijesztő volt, majd másfél óra alatt múlt el, magne citritet vettem be. Ez azt jelenti,hogy már ne dolgozzak annyit, pihennem kell, ugye? Nem vagyok egy fekvős típus, de muszáj lesz. Most jól vagyok teljesen. Szerintetek miért volt ez, és ugye nem fogok hamarabb szülni ezért?
2012. szept. 10. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Magad is megválaszoltad a kérdést.

Pihenj többet.

És igen, mással is történt hasonló... :o)

2012. szept. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is voltam így 34 hetesen. A válasz nekem is a több pihenés volt. Azóta megkötöttem 1 sálat, és 1 pár kiscipőt.

Nem vagyok az a fekdécselős tipus, de babóért mindent...

2012. szept. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!