Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maximum hány fokos vízbe...

Maximum hány fokos vízbe lehet bemenni egy strandon, ha valaki állapotos?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Maximum 35-37 fokosba, az fölött okozhat vetélést. De strandon nem valószinü, hogy ilyen meleg vizzel kerülsz kapcsolatba.
2012. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Termálfürdőről van szó, de néztem, hogy a legtöbb medence 30-32 fokos, így gondolom akkor ott nem lehet gond.
2012. szept. 26. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem mennék strandra babásan, nem is mentem, nagy a fertőzésveszély.

25 hkm

2012. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem terhesen is összeszedtem a strandolástól szép kis hüvelygombát,ilyenkor amikor meg az ember terhes,sokkal gyengébb a hüvely védekezőképessége,és sokkal jobban össze lehet szedni bármilyen fertőzést!!Én is imádok strandolni,de én sem merek elmenni!!Nem kockáztatok!!
2012. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Termál és a strand nem ugyanaz... Termálba tuti nem mennék bele.... De ha nem parázol, akkor hajrá. Én nem mernék kockáztatni még így 31 hetesen sem...
2012. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
gyógyvíz nem ajánlott, de melegvizesbe bemehet nyugodtan. mivel a baba kb 36-38fokos vízben van a hasadban, az ennél magasabb hőfokokat bírja nehezen- én úgy tudom, tehát a 30-32fokos víz az pont jó!
2012. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tiltotta a nőgyógyász, hogy termál, vagy meleg vízbe menjek, mert attól, hogy a babák milyen hőmérsékleten vannak, az anya hőmérséklete is sokat számít. Ha pl beülsz egy melegebb vízbe, szívdobogás, vérbőség keletkezik odalent, és simán jöhet a vetélés. Még otthon sem javasolta, hogy kádban fürödjek, nehogy baj legyen. A strandra elengedett, de hozzátette, ne nagyon menjek vízbe, mert elkaphatok akármit, és ilyenkor nem tudnak úgy gyógyítani, mert a legtöbb szer a babára ártalmas. Tengervizet engedélyezte. :) Csak oda meg nem jutottunk el. Helyette maradt Hajdúnánás, ahol combig bemerészkedtem a vízbe, és néztem ahogy a többiek jót szórakoznak. Egy évet kibír az ember!
2012. szept. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az első terhességem alatt én sem mentem vízbe.

Én is folyton a fertőzésekről hallok és hogy nem ajánlott terhesség alatt vízbe menni.

De mi van azokkal a kismamákkal akik úszni járnak, kismama tornéra és még sorolhatnám. Ők hogy védekeznek a fertőzések ellen?

2012. szept. 27. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!