Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nincs baja a babámnak?

Ugye nincs baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Taxival utaztunk, én hátul ültem, és a pasi úgy száguldott, mint egy félőrült, és belementünk egy kátyúba, amitől akkorát huppant a kocsi hátulja, hogy bevertem a fejem is és utána a fenekem is. Azóta fájdogál a hasam, de a picike mocorog. Nincs vérzésem sem, csak feszül a hasam. Ugye nem lett ettől a huppanástól baja a picinek? Menjek be ügyeletre?

2012. szept. 26. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg.Ha nem vérzel ,és mocorog is akkor nincs semmi baj.Keményedhetsz a stressz miatt.Vegyél be magnéziumot.
2012. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igy van, én is jártam így, de nem lett semmi... Sőt, amikor már nagy pocim volt a végén egyszerűen mindennek nekimentem, olyan lelkiismim volt, de a védőnő megnyugtatott, hogy ilyen bárkivel előfordul, és higgyem el, hogy soha többé nem lesz olyan nagy biztonságban a picim, mint odabenn!!!! Jól körbe van bástyázva!

Ha nincs vérzés és mocorog, akkor minden ok! Ne menj sehová, pihenj és nyugodj meg, esetleg magnézium..

2012. szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!