Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn (május.19én) kell...

Hétfőn (május.19én) kell megjönni a havimnak, de előbb vettem egy tesztet és kimutatta hogy terhes vagyok. Nem rég volt egy vetélésem és eléggé félek, kicsit szurkál a hasam meg olyan érzésem van mintha +akarna jönni. Ez normális ha fáj?

Figyelt kérdés
Igyekszem sokat pihenni, szedek magzatvédő vitamint, sok gyümölcsöt eszem.Csak visszagondolva a vetélésre ami volt most eléggé félek (4-5 hetes voltam). Nagyon vártuk a babát!!
2008. máj. 17. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia a megjön érzés teljesen normális tünet vigyázz magadra pihenj sokat és ne gondolj rosszra:)) gratula 20 hetes kismama
2008. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális érzés, de mivel volt egy vetélésed mielőbb menj orvoshoz, mert lehet utrogestant kell szedned, ami magzatmegtartó, nehogy megint előforduljon a baj. Mindenképp siess a dokihoz, ha nagyon aggódsz menj egy ambulanciára szülészeti- és mondd hogy nagyon meg vagy ijedve, biztos ellátnak majd. Én is ilyen gyógyszert szedek, és tudom milyen. Ha dohányzol, tedd le, mert vetélés utáni közvetlen terhességnél nagyobb a rossz hatása. Pihenj , feküd, menj táppénzre. Ne idegeskedj, mert az csak árt.Sok-sok sikert, és nagyon drukkolok- Pécs
2008. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is a mindjart megjon erzes ugy kb.a 10 hetig megvolt,es arra azt mondtak,h teljesen normalis.

A veteles miatt menj mihamarabb orvoshoz,es gondolom,h fog adni vmi gyogyszert es tuti,h nem lesz semmi baj.

Nagyon gratulalok nektek

24 hetes kismama

2008. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Mindenképp menj orvoshoz, és ne izgulj! Én 10 hetesen vetéltem el decemberben. Most újra terhes vagyok, 11 hetes,és duphastont szedek, mert a 9. hétben elkezdtem barnázni.Azóta fekszem, és bízom benne, hogy minden oké.Ne halogasd a dokit, bármi van, menj el, és megnyugszol!Az érzéseid normálisak, megértelek.

Boldog babavárást! Móni

2008. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segített a biztatásotok, meg az hogy nem egyedül vagyok ezzel az érzéssel. Még eddig nem jött meg, úgy érzem nem is fog. A rosszulléteim nem változtak, meg van az émelygés, mell fájás, fáradékonyság.A vetélésem nekem is barnás folyással kezdődött, de akkor napokkal előre mindig fájt a hasam. Akkor hívtam a dokit magneB6-ot meg Rutascorbint kaptam, de sajna nem segített már. Igyekszem nem gondolkodni, csak pozitívan hozzáállni, és élvezni a terhességet amit már annyira vártam!! :-))))
2008. máj. 19. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!