Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Streptococcus milyen szülésnél...

Streptococcus milyen szülésnél veszélyesebb? Császár v. sima? Sajna pozitív lett a tesztem.

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom h melyiknél veszélyesebb csak azt tudom h Nővéremnek is pozitív volt és így szüléskor antibiotikumot kapott, de rendesen szült és teljesen rendben zajlott minden és a pici lánya is teljesen egészséges!
2012. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem a simánál veszélyesebb, de császárnál is megkaphatja a baba. ne aggódj emiatt, annyi lesz, hogy vajúdás alatt kapsz infúzióba antibiotikumot és 4óra múlva még egy adagot. ha közben megszülsz, akkor a baba kapja a másodikat
2012. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is az lett ki is kezelték a 25 hét körül. majd a 35 hét utána csináltak még egy tesztet annak jó lett az eredménye. de szüléskor (sima)még is elkapta a kislányom. (nem kaptam antibiotikumot) annyi hogy kapott antibiotikumot + 1 napig tovább kellett maradni


De ha közel van a szülés időpontja akkor szülés alatt kapni fogsz. és akkor lehet nem is lesz probléma!


Ne izgulj!

Könnyű szülést kívánok!

2012. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, és vajúdásnál kaptam antibiotikumot 2x, és minden rendben volt.

Egyébként mivel engem is nagyon aggasztott a dolog, keresgettem a neten, mert én is arra gondoltam, hogy akkor nem lenne-e jobb császárral, de már nem tudom hol, de valami orvos válaszol fórumban, ahol valaki feltette a kérdést, valahogy úgy fogalmaztak, hogy nem biztonságosabb a császár, sőt!!!

De bárhogy is lesz, ha nem a vajúdás alatt, akkor utána kap a pici antibiotikumot és kész, ne aggódj, nem lesz gond. Gond azoknál van, akiknek nem derül ki, hogy pozitív, és nem kezelik, úgyhogy inkább örülj neki, hogy tudjátok. Mert mint kiderül nem nagy ördöngősség, mert a teszttel azt is kitenyésztették, hogy mivel lehet kinyírni, melyik fajta antibiotikummal, nézd meg, ha megvan a leleted, megtalálod rajta!

Úgyhogy ne aggódj, minden rendben lesz, nem te vagy az egyetlen, úgy emlékszem a nők kb 40 %-a fertőzött.

2012. szept. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!