Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig lehet fogtömést végezni...

Meddig lehet fogtömést végezni kismamáknál?

Figyelt kérdés
32-33 hetes km vagyok. Jövő hét hétfőre kaptam időpontot a fogorvoshoz (ráadásul nem is a sajátomhoz, az szabin van szeptemberig). Ha tömni kell, még meg lehet csinálni?
2009. aug. 3. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet, igen, ne aggódj. Röntgent nem csinálhatnak viszont, de úgyis tudják, hogy kismama vagy, asszerint fognak eljárni.
2009. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes leszek mire kaptam az időpontot, remélem betömik még, mert nem jó ez így még.
2009. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én mult héten voltam 35 hetesen,sot gyokér tomést csinált a doki.Igaz az ideg már nincs abban a fogamban jo pár éve,csak letorott és még 2 csavart is tett bele.Rongenre majd szulés után megyek.
2009. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!