Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 35. héten mért ellenanyag 6...

A 35. héten mért ellenanyag 6 szempotja közül 5 pozitív, és csak 1 negatív, mit jelent ez?

Figyelt kérdés

A P1, P2, P3, illetve 1, 2, jelzésűek pozitívek lettek,csak 3-as jelzésű lett negatív. A- vércsoportú vagyok, már van egy kisfiam,aki A+, és császárral született, ami után én vérátömlesztést kaptam, de akkor nem volt gond a szűrésekkel, és volt egy terhességmegszakításom.Mindkét műtét után megkaptam az erre vonatkozó injekciót.Legutóbb 4 éve.

A mostani vizsgálatok sem mutattak idáig visszasést,sőt 3 héttel ezelőtt elég nagy babának mutatta magát. Az első is 4,26 kg-mal jött a világra.

Mire számíthatok most ezzel az ereménnyel?



2012. szept. 28. 03:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Elvileg mivel már szültél,igy szedtél ellenanyag gyógyszert,tehát nem számit már.Nekem azt mondta a doki,hogy ha én vagy a baba -,akkor szedni kell,mert a többi terhességben okoz gondot ez majd.Állandó vetélést,betegséget ilyesmi.
2012. szept. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a védőnőt és/vagy a dokit, ők majd kiigazítanak, hogy pontosan mit jelent, és mire számíthatsz. Viszont az ellenanyagszűrés nem csak akkor szól, hogy a + és - miatti összeférhetetlenséget nézik, hanem sok más dolog miatt is termelhet ellenanyagot a szervezeted. Pl. anyukám is mikor kézműtétre készült, elküldték ellenanyag szűrésre, ami pozitív lett, és azt jelentette, hogyha a műtét során vérre lesz szüksége, akkor ennek megfelelően kapjon.
2012. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!