Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt jelentkezhet...

Szülés előtt jelentkezhet ilyen panasz?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi van velem tegnap már napok óta jóslóim vannak elég erősek. Görcsölök, fáj a derekam, keményedik a pocakom , néha szurkál az alhasam. Tegnap viszont délután óta hányingerem van nem tudok róla , hogy bármi olyat ettem volna ami ezt okozhatja. Éjszaka közepén viszont nagyon erős hányingerre keltem és alig értem ki a mosdóba ....

És hozzá tegnap óta hasmenésem is van. :/ Első babás vagyok és annyira nem tudom sokszor , hogy mi történik ilyenkor. Olvastam is meg hallottam többektől , hogy szülés előtt pár nappal ezek jelentkeznek nem mindenkinél de előfordul mint a hányás és mint a hasmenés. Nem is bánnám ha már megszületne a kicsike mert már elég nehezen viselem ezt az állapotot így a végére . A lábam dagaad , folyton pisilnem kell és az alvás sem megy most már annyira sem mint eddig. Imádtam kismami lenni de már szeretném a kezemben tartani a kicsikémet! :))) Kérlek titeket , hogy valaki írja le ha szülés előtt volt hasonló élménye.:) Gondoltam arra , hogy valami bacilus de akkor rosszabbul érezném magam. Előre is köszönöm a válaszokat. Kérlek minnél többen íjatok!!!!

38hkm



2012. szept. 28. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a szülés elötti napon volt ilyen.


De ha biztosra akarsz menni, akkor menj be az orvoshoz és nézesd meg magad.

2012. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasonló tüneteim vannak,40.hétben vagyok. Tegnap este úgy görcsöltem és annyira fájt a derekam,hogy alig tudtam elaludni. Na gondoltam,mehetünk szülni. Aztán semmi. Éjjel felkeltem egy erős görcsre,aztán elkapott a hányinger. Reggel hasmenéssel indult a napom,de már tegnap is volt kétszer. Ja és ma valami iszonyatosan feszít a méhszájam,alig tudok menni,ülni,sehogy sem jó. Szóval szerintem hamarosan Neked is itt az idő,de ki tudja mikor?! Annyira kellemetlen már a vége,igazad van. Nehéz. Erről senki sem szólt,ugye?:) könnyű szülést Neked és kitartás az elkövetkezendő napokra/hetekre.
2012. szept. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem kedden-szerdán voltak 4-15 perces rendszertelen fájásaim. Mellette hányás, hasmenés. Azt hittem megyünk, de szerda estére elmúlt. Azóta semmi. Sem fájás, sem hányinger, sem hasmenés. Ez van. Marad a várakozás tovább.

38 hkm

2012. szept. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor már nem vagyok egyedül. :) Hát én is hittem már pár napja , hogy itt az idő mert vannak fájások bőven , csakhát még renszertelenek :) De majd eljön már az idő . Csak ez a várakozás iszonyat nehéz mert ilyennkor az ember annyira várja már a kis csemetéjét és szeretné , hogy végre jöjjönek a tünetek , hogy az apróság elindult a nagy világba. Meg hát első terhességnél nehéz mindent észre venni és beazonosítani , hiába hogy folyton ilyet olvasgatsz kéred a tanácsokat, tapasztalatokat akkor sem sokkal jobb. :) Második válaszoló tegnap éjjel az én derekam is le akart már szakadni. nem is túl sokat aludtam mert valami mindig megzavart. :) a medence csontom is fáj . Hát remélem azért!!! :D Neked is boldog baba várást könnyű szülést és rengeteg kitartást türelmet és persze egészségett a kis csöppséghez !! :) Valamint az utolsó válaszolónak is ezeket kívánom!!! És köszönöm a válaszokat!!! :D
2012. szept. 28. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!