Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? Nekünk pirosba van alkalmunk megvenni de neten csak képeket találok róla leírást nem!

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. szept. 28. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemjó a link!
2012. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2012. szept. 28. 09:08
 3/8 anonim ***** válasza:
A linkeken nincsen babakocsi. :(
2012. szept. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az egész neten csak ez a kkép van fent de mi újjonnan vennénk meg és pirosban!
2012. szept. 28. 09:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik.Én olyat vettem,aminek nagyon nagy kerekei vannak, de egyik sem bolygósítható, kész gyötrelem volt tolni.Ezt biztos nem nehéz tolni, jó magasan van benne a baby. Szerintem jó kocsi.
2012. szept. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó ez, ugyan az mint a Titi triton, vagy Ps...
2012. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos, leírom nekem mi fontos egy babakocsiban:

-legyen kellemes rugózása ( tehát ha pl. macskakövön vagy rossz úton tolom ne akarja a babámat szétrázni, hanem meg se érezze az útviszonyok változását)


-legyen kényelmesen kialakítva a belseje


- ha már mindenképpen olyant szeretnél aminek az első kerekei bolygósak, mindenképpen fontos hogy lehessen azokat lefixálni ( mert szükség lehet rá)


- nekem téli születésű lesz a babám, így mindenképpen fontos számomra hogy a mózes részében kényelmesen elférjen úgy is hogy rendesen be lesz bugyolálva.

És a kerekeinél is nagyon fontos szempont hogy a legnagyobb hóban is akadálymentesen tudjak közlekedni vele.


- fontos hogy a sportrészéhez is legyen téliesíthető lábzsák.


- a felfújható kerekek nálunk apának nagyon fontosak ( én nem ragaszkodnék hozzá, de ő igen)


Színben mindenképpen jól választottatok.


Én a babakocsik terén a feketét nem kultiválom. Az nekem gyászszín.

Van egy ismerősünk akiknek fekete a babakocsija kívül-belül, egy augusztusi napon kicsit elidőztek, sokat sétáltak egy rendezvényen. Mire hazaértek vették észre hogy a pár hetes baba remeg stb. Ki kellett hozzá hívni az ügyeletet és kiderült hogy hőgutát kapott a kicsi. Ehhez nagyban hozzájárult a kívül-belül fekete babakocsi mert magába szívta az amúgy is forró napsütést és meg is rekedt benn a meleg.


Szóval bármilyen szín jó, csak feketét ne.

2012. szept. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem vennék ilyet.

Szerintem kicsik a kerekei,hóban nehezen fogod tudni eltolni.

Csak felfújható kerekűt.Amióta a sportkocsink kereke elkopott és valami iszonyatosan nyikorog,megfogadtam legközelebb csak is felfújható kerekű kocsink lesz.

Szerintem az a legjobb mikor mindkét irányból rá tudod tenni a sport részt.Mert télen,hidegben,szélben nem a legjobb mikor befúj a kocsiba.

A mózes mérete is fontos,hogy télen kényelmesen elférjen benne a baba.

És nem lehet állítani a tolókart,ami nem jó.Mert lehet hogy apa magasabb anya meg alacsonyabb.És az elég kényelmetlen tud lenni,ha nem megfelelő méretű.

2012. szept. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!