Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31+5 hetes vagyok. Mire...

31+5 hetes vagyok. Mire számíthatok a következő hetekben?

Figyelt kérdés

Már sajna elég bálna vagyok. 170 cm, 89 kg és a hasam már 115 cm. =) Mondjuk még egész jól bírom. Csak néha dagad a bokám. Van valami "törvény" rá hogy még sokat fogok nőni a végéig? A pocim az elejétől fogva mindíg nagyobb volt az átlagnál, de hízásban össszesen kb. 8 kg-nál tartok (szóval ez egész jó).

A pisilések sem sűrűsödtek be még igazán. Éjszakánként max. 1-szer kell kimennem, de az sem minden nap.

Néha már vannak jóslóim, nem valami fájdalmasak.

Szóval egyenlőre ennyi...


2009. aug. 3. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is kb ekkora volt a pocim....a 36.héten 127cm volt azóta nem mértem,szóval én már egy extra bálna vagyok:( A pisilés lassan elér téged is,már többet pisilek mint alszom......nagyon nehéz a vége!

Boldog babavárást

38 hetes km

2009. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már miért lennél bálna?

Akkor én mi vagyok?:)

170cm,73 kg.De én 55 -ről kezdtem és a pocim nekem is 114cm..

én a 34+4 hetes vagyok és még tuti feljön 2-3 kg:)

Én végig nagyon sokat jártam pisilni.A melegből már nagyon elegem van.Aludni azt tudok,ha már végre sikerült elhelyezkednem:)

2009. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én 31+3 naposan tartok 110 cm-es pocinál és 168 cm-es magassághoz 81 kg-nál. Eddig össz. 3 kg-ot híztam, de tuti csak azért ennyit, mert kénytelen vagyok terhességi diabétesz miatt diétázni. Ebben a melegben az én bokám is rendesen dagad, de reggelre általában visszamegy normál kinézetűre. :) Pisilni viszont átlag 3 óránként járok éjszaka, nemtom mi lesz még ha nagyobb lesz a poci...

Hol fogsz szülni? Én a Szent Imrében, már nagyon várom. Úgy érzem egyre lassabban telnek a napok, már nagyon szeretném látni a kislányomat.

2009. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!