Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Negyedfokú gátrepedés után...

Negyedfokú gátrepedés után mire számíthatok gyógyulással kapcsolatban? Következő baba csak császárral?

Figyelt kérdés
Írhatsz privit is.
2010. márc. 2. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem értem...nem vágtak, hanem repedtél? De rendbe tettek utána, nem ? Akkor szerintem nem kell császárral szülnöd később, szerintem nincs köze hozzá, csak max gátmetszéssel szülsz legközelebb. Bár azt sem feltétlen, ismerek olyat aki gátmetszéssel, vagy szakadással szült először, utána meg gátvédelemmel.
2010. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi az a negyedfoku gátrepedés???

Én is repedtem (nagyon!!) és még vágtak is, de már semmit nem érzek belőle. Pont 5 hónapja szültem.

2010. márc. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, én belül is repedtem ezt elfelejtettem írni, de simán szlhetem a másodikat is, a császár nem a repedésektől és a milyenségüktől függ. A császár életmentő műtét.

Egyébként nem lehet neked privit írni, mert nincs kiírva a mailcímed...

2010. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerencsére igen ritkán fordul elő negyedfokú gátrepedés, de sajnos én is hasonló cipőben járok - négy hete szültem.

Kérlek, írd meg (akár priviben), hogy hogy alakult a gyógyulásod, mire lehet számítani?

2010. okt. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írni fogok privit, nagyon hosszú a történetem, persze csak ha érdekel. Azt mondom így előre, hogy minden jó, ha vége jó, de nagy kitartás kell hozzá... Nekem voltak kompliációk is, de az idő megszépíti az elmúlt 1 évet.
2010. okt. 4. 12:35
 6/6 anonim válasza:
Persze, nagyon erdekel! Priviben szamot is cserelhetunk, ugy talan konnyebb. Nagyon varom!
2010. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!