Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kortól nő meg...

Hány hetes kortól nő meg hirtelen a pocak?

Figyelt kérdés
Nem panaszkodom, most is már nagyon szépen látszik, 19 hetes vagyok. De mikortól lesz olyan igazi terhes pocak? :)
2012. szept. 28. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem 22 hetesen volt észrevehető,24hetesen egyértelmű,és 26-27hetesen óriásit nőtt
2012. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 22. hétig szinte semmi sem látszott :)

Pedig kicsi és vékonyka vagyok, és első baba :)

De a 24. héttől óriásit nőtt :) Még mindig kisebb, mint másé ilyenkor, de már gyönyörűen látszik, hogy szép kis formás terhespocak :)

28 hetes kismami

2012. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

bő pólóval még el tudom rejteni, de akkor meg úgy nézek ki igazából mintha dagi lennék. ezért inkább még a feszesebb pólókat veszem föl, hogy látszódjon, nem meghíztam, hanem baba lakik a pocakomban :)

most 18 hetes vagyok, amúgy a 14. héttől már elkezdett gömbölyödni

2012. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is elég hamar látszott, nem vagyok vékony alkat, de túlsúlyos sem. Hatalmas a hasam ahhoz képest amilyen volt előtte, de akkor sem terhes pocinak néz ki szerintem, és olyan mintha a gyomrommal együtt nőtt volna :/ :/ Hájasnak néz ki mindenben még :( Persze én tudom, hogy nem az, de akkor is :) :) Szeretnék már büszkélkedni egy szép gömbölyű pocakkal :)
2012. szept. 28. 21:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Látom 2-en is a 24. hetet írtátok. Hát akkor még egy bő hónap. Jajj de várom már :) :)
2012. szept. 28. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen a pocim, mint ahogy te leirtad a tiédet :) Mintha a gyomrommal együtt nőne. Gondolom ez azért van mert a szervek feljebb tolódnak, kell a hely a méhednek + ilyenkor nagyon lassú az emésztés, sokáig bent van a gyomrodban a kaja, amit megeszel.

Én 21 hetes vagyok, a 19.héthez viszonyitva nem sokat változott az alakja a pocimnak, de azért talán picit gömbölyödött. Én is várom, hogy igazi babás hasam legyen már.

Boldog babavárást!

2012. szept. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

31 hetes múltam, még mindig nincs igazi kismama pocakom.


Persze meztelenül már szépen látszik, de ha picit is bővebb a ruhám, simán eltakarja.

Némi túlsúllyal kezdtem, sosem volt lapos hasam, lehet, hogy ez is közrejátszik.

2012. szept. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!