Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen színű lesz a babaszobátok?

Milyen színű lesz a babaszobátok?

Figyelt kérdés

Mi vajszínűt szerettünk volna, de amíg elutaztunk párommal vakációzni, addig a szüleim meg akartak lepni, és kifesttettek a babaszobában és narancssárga lett a fal, amitől nekem speciel fáj a szemem. Szerintetek hagyjam így, vagy inkább még is csak legyen vajszínű? Kislányunk lesz, de rózsaszín falat nem szeretnék. A ti babaszobátok milyen színű? Van még valaki anyámon kívül, aki a narancssárgát választaná?


32 h km



2012. szept. 29. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekünk fehér. Az egész lakásban mindenhol fehér a fal és úgy döntöttünk, hogy a babaszobában sem festünk most ki, végülis nincs két éves a lakás. Nagyon sok színes állatkát ragasztottunk a falra, így elég vidám lett a szoba. Nekünk is kislányunk lett.


Én nem szeretem a narancssárga színt, de ha Te igen és tetszik, akkor hagyd úgy. Bár abból, hogy fáj a szemed tőle, nem ezt szűrtem le.

2012. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekünk halvány citromsárga lett a babaszoba, kislány a lakója :)
2012. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :) Igazából rühellem a narancs színt és a piros, illetve a vörös összes árnyalatát, mert határozottan fáj tőlük a szemem. De hát a babáknak állítólag tetszik ez a szín, mert hát eléggé szembetűnő és a feketén, fehéren kívül ez az első szín, amit meg tudnak különböztetni. De ha a mamának rosszul esik ott lenni, akkor a baba azt meg fogja érezni, vagy nem?
2012. szept. 29. 14:44
 4/11 anonim ***** válasza:
nekünk zöld lett (kislány)
2012. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs külön babaszoba de a mi szobánk mogyorószínű lett.

Ha nem érzed ott jól magad akkor fesd át,hisz sok időt fogtok ott tölteni.


Könnyű szülést!

32 hkm

2012. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekünk zöld lesz és pici lányt várunk:)!

Én szeretem a narancssárgát is, mert olyan vidám szín, de ha Téged zavar, akkor lehet jobb ha átfestitek!

2012. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Halványsárga lett a kislányom szobája.


Ha Neked ennyire nem tetszik, szerintem fessétek át. Én személy szerint nem tudnám elképzelni, hogy a gyerekszoba/hálószoba narancssárga legyen, mert elég erős szín, de nálunk a lépcsőnél és az emeleten ahogy feljövünk narancssárga és nagyon jól néz ki :-)

2012. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lenne, ha alul hagynád a narancssárgát, felül meg átfestitek vajszínűre, amit szerettél volna? Valami aranyos dekorcsíkkal elválasztva. Vagy egyik fal sárga, másik vajszínű, az is tök jól tud kinézni.
2012. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk narancssárga a szoba,kislány lakóval.Nem ez a kedvenc színem,de fehérek a bútorok,a szoba fala mély narancssárga.Nagyon hangulatos.Szoptatok,van egy szoptatós fotelem is,és imádok ott lenni.:-)
2012. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem kisfiam van

felül vanilia,alul almazöld,elválasztónak macis bordür

2012. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!