Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes körüli kismamák!...

16 hetes körüli kismamák! Hogy vagytok? Mennyit híztatok? Baba nemét megtudták már mondani?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! 16+5 napos vagyok, hát nekem nagyon fáj a derekam, meg a hasam alja is. Ezen kívül jól vagyok, 3.- ik baba és már akkora hasam van mint a másik kettővel hat hónaposan. 2,5 kg- nál tartok sajnos, remélem nem fogok sokat hízni. Mozog már 2 hete a baba, szerintem kicsit hamarabb is fogant mert 12 hetesen is nagyobb volt az átlagnál. A nemét még nem tudom majd 18 hetesen remélem megmondják, két fiú után jó lenne egy kislány. És te hogy vagy? Mocorogtok már?
2012. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

szia!


nálam most szerencsére minden ok!! leszámítva a cukrosságot és a vesekövet:/

nekem is 3.baba és már érzem h mozog!viszont a hasam nem nagy..nem is értem h miért..

nekem a 12 heti uh-án lányt mondtak..elmentem egy kontrollra a 15. héten és ott tuti kisfiút mondtak..

még nem merem egyikbe sem beleélni magam hiába mondta a doki tutira!:)

2012. szept. 29. 17:31
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és holnap leszek 16hét0napos!
2012. szept. 29. 17:32
 4/7 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok én is nehezen alszom el aztán 2 óránként pisi, nem tudom kialudni magam....különben egész jól vagyok:-) Nekem is 3. csak nálunk két lány van és jó lenne egy fiú...mi sem tudjuk még mi, majd a 18 hetesen talán kiderül. Hétfőn megyek AFP-re a védőnő szerint semmi értelme, mert csináltattam kombinált tesztet. Te csináltattál?
2012. szept. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szia!

nekem is volt kombinált tesztem és teljesen tökéletes lett!

én meg kedden megyek Afp-re. és tényleg felesleges...főleg úgy h sokszor ad olyan eredményt amitől beparáznak a kismamák..és pedig semmi baj sincsen!

2012. szept. 29. 17:40
 6/7 anonim válasza:
16 h+2 naposan eddig 3 kg plusz. :)Nem voltam hányós,émelyegtem de az éhségtől. AFP-vérvételen is voltam, de eredmény soká lesz(SZTK). Nemet még nem tudunk. :) Nektek mocorog már?
2012. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szia!!


nekem 15 hetesen kisfiút mondtak! és már érzem h mocorog!:)

ma voltam afp-n és türelmetlenül várom az eredményt! bár már volt kombinált tesztem és tök jó lett!

2012. okt. 2. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!