Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen méretű pelenkát vegyek...

Milyen méretű pelenkát vegyek elsőre a babának? Vegyek 2 nagy csomag 1-est vagy inkább 1 csomag 1-est és 1 csomag 2-est! Nem lesz nagy rá a 2-es ha az 1-es elfogy?

Figyelt kérdés
a márka már ki van választva:pampers premium care,csak azt nem tudom,hogy milyen leosztásban vegyem meg!azt hiszem ezek 78 vagy 76 darabosak!ötletek?
2012. szept. 29. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem kell azért nagyon betárazni. Pelenkát már lassan minden éjjel-nappaliban lehet kapni!:)

Én egy csomaggal vettem egyesből, mivel nem tudtam,hogy egyáltalán jó lesz-e. Az sem biztos,hogy nektek ez a típus beválik. Barátnőm fiának a premium care-ből állandóan kifolyt a pisi,de nekünk pl. jó volt.

Ha elfogy gondolom bárki elszalad majd venni!

2012. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem elsőre semmiképpen se vásárolj be nagy mennyiségeket. Vegyél egy kisebb csomag 1-es és egy kisebb csomag 2-es pelust. Az én fiamra eleve 2-es pelus kellett születésétől fogva és elég hamar kellett váltanunk 3-asra. Szóval az 1-es méretűt nem is használtuk.

Majd ha megszületik, megtudjátok a méretet, akkor már bátrabban lehet vásárolgatni.

2012. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ez is igaz,de pont december végén,január elsején fogok szülni és félő,hogy alig lesz nyitva valami!főleg a mi környékünkön,a világ végén...:(
2012. szept. 29. 18:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Én 2 csomag egyest vettem, a húgom lecseszett érte. Pedig ő mondta, hogy 1 hétig tart ki egy csomag az elején, és 3 hetes volt a fia, mikor 2-esre váltott.
2012. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jah meg nem most azonnal akarjuk megvenni,még korai lenne,csak töröm a fejem,hogy hogyan is kellene,hogyan lenne jobb!
2012. szept. 29. 18:21
 6/12 anonim ***** válasza:

3100 gr-al született a kislányom és 3 csomag 1-es pelenkát használtunk el ebből a márkából. Az én kicsim szerintem közepes ütemben gyarapszik, de vannak akik nála sokkal gyorsabban híznak.

Szerintem vegyél 1-1 csomaggal és utána meglátod.


Egyébként nekem a védőnőm azt mondta, hogy ne vegyek 1-est. Hát a 2-es óriási lett volna rá, pedig a 2-esre írt határok közt volt a súlya.

2012. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Harmadik "kis"lányomnak a newborn egyből kicsi volt, és 3,5 hónaposan már a 4-es méret lenne jó neki, csak én is el akarom fogyasztani a hármast, mert nagy eszemmel, amikor arra váltottunk, vettem egy karton dobozzal. Már 7 kilós...


Mindig jobban jársz úgy, ha a nagyobb méretből teszel a kisebb babára, mint fordítva, mert a túl nagy pelusból csak lehet hogy kifolyik a cucc, a túl kicsiből viszont biztosan. :o) Tapasztalat.


3 gyerekes anyuka

2012. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kiscsomag,1 és egy nagycsomag 2 pelenkátt vegyél.
2012. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem is használtam egyest, mert pont a köldökéig ért, és piszkálta a sebes köldökcsonkját. Hiába hajtottam vissza az egyest, nem maradt úgy.

a kettes jó volt, eltakarta.

És mire leesett és begyógyult a köldökcsonk már nem is lett volna jó az egyes.

Meg ha eleve mondjuk 4 kilóval születik a baba nem kell neki egyes egyáltalán.

HA kettesből veszel nagyot, abból tuti nem lehet baj, csak esetleg a márkával. Ezzel nem azt mondom, hogy nem jó a Pampers, de eleinte kísérletezni kell, mi passzol a babához.

úgyhogy én először kisebbet vennék, amit beviszel a kórházba, és úgyis fogtok menni gyógyszertárba, ide-oda ha megszületik.

2012. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 timszy25 ***** válasza:
Szerintem ne vegyél olyan sok 1-est inkább 2-est.Elég egy kisebb csomag max vesztek még ha nagyon kell.Én is megvettem egy 48 db-os 1-est és kb a felét tudtuk elhasználni.
2012. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!