Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy érzem a babám...

Normális, hogy érzem a babám hátát a hasamban, hogy hol helyezkedik el?

Figyelt kérdés

30.hetes kismama vagyok, és még ilyet nem éreztem. Puha a hasam és teljesen kitapintható a baba háta - nekitapad a hasfalamnak.

Szerintetek normális, hogy ennyire érzem őt?


2012. szept. 29. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen. :) Én is szoktam érezni a popóját. :) Tegnap a lábát csapta fel a gyomrom alá kifelé. :) Nekem a napokban 1,6 kg volt, és a méhem 41 centi. Elvileg a picilány is 35 centi körül van valahol már a lábacskáival együtt. :)

Szintén 30 hetes vagyok. :)

2012. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sose tudtam, mijük hol van, amíg CTG alkalmával a szülésnő meg nem mondta.

Ennek ellenére simán lehet, hogy Te érzed.

Ezek szerint harántban van. :o)


Jó babavárást!

3 gyerekes anyuka

2012. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem haránt, mert a gyomorszámnál rugdos. Lefele a hasamnál jobb oldalirányban érzem. És a csuklását lent.

3. baba. Soha nem éreztem ilyet. Attól tartok, hogy kevés lehet a magzatvíz? A kinyújtózásai is elég fájdalmasak.

Jövőhéten megyek uh-ra, remélem rendben van vele minden.

2012. szept. 29. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden rendben van szerintem. Nekem alapból csúcsos a hasam és ha kinyomja a hátát az nagyon tud látszani, kb én is a 30. héttől érzek ilyet. De van hogy a másik irányba húzódik, akkor még a hasam is jóval kisebb :) 34 hetes kismama
2012. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális. És később még durvább lesz a dolog. :) Nekem is teljesen lehetett érezni a hátát a buciját meg mindig alul balra dugta ki, totál meg lehetett simizni a fejét. Egyébként az utolsó hetekben már azt mondtam egyes kitolásainál, hogyha eddig nem repedtem majd ez után fogok. :)

A kis ördög már 9 hetes. :)

2012. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális!

Én is érzem a hátát és a popsiját is, attól függően, hogy milyen kedve van. A háta egész nagy felület, a feneke meg kis csúcsos, és a másik oldalon meg érzem a kis talpacskáit. Néha olyanokat produkál, hogy a hasamra se ismerek. Főleg fürdőzéskor "pancsol" ő is, tökre beizgul a víz hangjára. :) Van amikor csak egy kis Chopin-től nyugszik meg, vagy Handel-től. :)

Még csak most fog neked bepörögni, most a legaktívabbak, kb a 34. hétig, onnantól meg már akkorára nőnek, hogy már csak helyezkedni tudnak, rugdosni annyira nem. Kitartás!


Boldog babavárást!

32+2 h km

2012. szept. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

34 hetes vagyok, nekem a 33. héten már 2,5 kg-t tippeltek, a méretei alapján pedig nagyobb, mint kellene.

Az én kislányom is produkál olyanokat, hogy a hasam teljesen eldeformálódik: leginkább balra kifeszíti magát háttal, a lábait pedig kinyomja a másik oldalra.

Első terhességem, de érzem, mikor mijét tolja ki. Legközelebb még a talpacskáját is le fogom mérni... Ami a legjobb, ha meghallja, hogy apuci hazaért, azonnal nekilát produkálni magát. Ha a férjem a hasamra teszi a kezét, azonnal a kezébe adja a lábacskáját :))

2012. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!