Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet buta kérdés, de hol...

Lehet buta kérdés, de hol helyezkedik el a baba? Hol simogassam a pocakom?

Figyelt kérdés
15+5 hetes vagyok. Mindig simogatom a pocimat minden felé, de közben azon gondolkodom, hogy lehet nem is jó helyen, és meg sem érzi, hiszen még pici. Ennyi idősen a köldöktől kb merre helyezkedik el a méh, merre simogassam? Köldöknél vagy szemérem felett? :)
2012. szept. 1. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Köldök alatt. Aztán hogy a baba hol ficánkol épp,az megint más kérdés :)
2012. szept. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a köldököd alatt simogasd, de hogy éppen melyik oldalon mozog azt csak ő tudhatja :)
2012. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A méhed teteje a köldök alatt úgy 3 ujjnyival lehet. De nem biztos, hogy igazam van, ez csak az átlag, lehet, hogy nálad másképp van. Mindenféleképpen köldök alatt simizd a picurkát

[link]

2012. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat, és a szemléltető képet is. :)
2012. szept. 1. 12:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Én már mióta egy ilyesmi ábrát keresek! Köszii! :)

17hkm

2012. szept. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az orvosom ràm szolt amikor làtta.h simogatom a hasamat. Azt mondta .h tilos, mert ők ìgy csinàlnak fàjàsokat szülésnél. Sztem ne sűrűn simogasd! Vagy kérdezz rà a dokidnàl! Üdv: 20+7hkm
2012. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Komolyan???? Ilyet még nem is hallottam, hogy nem szabadna simogatni. :O
2012. szept. 1. 17:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Bizony! Nem szabad simogatni! Én is így tudom. Gondolj csak bele milyen idegesítő ha valaki a füled mellett dörzsölgeti össze a tenyerét. Suh-suh :-)
2012. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy nem szabad, bár ilyen korai terhesen még nyugodtan, csak a végefelé nem ajánlott agyonsimogatni a pocakot.

Én pl.csak rászoktam tenni a tenyeremet a pocimra és így 'küldöm az érintésemet, szeretetemet' :)

2012. szept. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A köldök alatt, de ne simogasd, ne melegítsd! Méhösszehúzódást okozhat.
2012. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!