Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy van ez a fájás mérés?

Hogy van ez a fájás mérés?

Figyelt kérdés
Itt mindenki 20-23 mp-es fájásokról ír. Ha nekem jön egy fájás az 5 percig is tart vagy 10.ig. Az hogy lehet akkor? Nem 10 percenként hanem 10 percig egyfolytában fáj :s
2009. aug. 3. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

A fájások nem tartanak 10 percig.Csak a köztük eltelt idő.Neked azok akkor nem fájások...

2009. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mik????
2009. aug. 3. 18:32
 3/6 A kérdező kommentje:
38 elmúltam amúgy.Kőkemény a hasam 2 napja görcsöl a hasam mintha meg akarna jönni és tb.Csak nem mp-ekig tart hanem tovább.
2009. aug. 3. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Hát én amikor szültem (ma 4 hónapja napra pontosan:-) akkor nekem először 5 percenként feszült be a hasam pár másodpercre,aztán elernyedt.Aztán a vajúdásnál már persze nem csak befeszült,hanem iszonyúan fájt,de akkor is csak max 1-2 percig.Egyfolytában nem fájt még a szülés közben sem 10 percig.Szerintem hívd fel a dokidat,ő azért ezt jobban tudja mint én.Majd írd meg,hogy mi a helyzet.:-)
2009. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez tenyleg valami mas. Nekem rovid, de nagyon intenziv fajsaim voltak, a szuleszno akkor azt mondta, hogy max akkor vannak ilyen hosszuak es erosseguek, hogyha rasegitenik oxitocinnal, nekem viszont nem adtak. Harom percesekkel kezdtem vajudni, tehat 3 pecenkent kezdodott a fajas, ezek tartottak kb 30 mp-ig, majd ket es fel ora utan mar percenkent jott a fajas, 50 mp-ig tartott, volt kb 10 mp szunet es jott a kovetkezo. Erre mondtak azt, hogy mar nem tudjak merni, osszesen harom orat vajudtam.

Jah es elotte azt az infot kaptam, hogy ha ot percenkent jonnek, illetve egy tovabb tart, mint 30 mp, akkor kell bemenni, mert az mar nagyon eros es nagyon a vege.

Ebbol kiindulva egy fajas nem tarthat tiz percig, azt ember nem birja ki elve, mert vagy megfulladna (volt, hogy mar nem birtam levegot venni a fajas csucsan, mert ugy ereztem, hogy gorcsol a tudom is), vagy beleorul es kiugrik az ablakon. Ezek az 50 mp-sek is kegyetlennek tuntek, de mivel nem tartottak a vegtelensegig, igy kibirhato volt, mert tudtam, hogy rovid idon belul vege lesz es lesz egy kis szunet. En nem birom elkepzelni, hogy ilyen intenzitassal tiz percen at fajjon.

Arra gondolok, hogy vagy kemenyedsz es amiatt faj valamennyire, vagy esetleg valamilyen mas szerved faj. Az utolso hetekben peldaul lehet vesegorcs is, ha a baba elnyomja a veset, vagy a vezeteket es pangas alakul ki. De ez csak otlet.

2009. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elso sorba nem fajasokat, hanem vajudast akartam irni.
2009. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!