Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem lehet padlószőnyeget...

Miért nem lehet padlószőnyeget tenni babaszobába?

Figyelt kérdés
Mindenki ellenzi...:(
2012. szept. 30. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért ellenzik mert az poros, és nem könnyű tisztán tartani. a lamináltat könnyebb takarítani!
2012. szept. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk az összes szobában az van. Naponta porszívózok,és kész. A gyerekek makk egészségesek!!


Üdv:3 lányos,21hkm

2012. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is felnőttem szőnyeg mellett meg több millió ember is.
2012. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Az igaz, hogy a lamináltat könnyebb takarítani, de ahol nincs padlófűtés, télen, kúszó mászó babával...eredmény folyamatos megfázás!
2012. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Azért az utolsónak sincs igaza. Nálunk kő van a nappaliban meg szőnyeg. Lányom pont télen volt a kúszós időszakában, és egyszer sem fázott meg. Pedig mindig a kövön kúszott (persze, miért is menne a padlószőnyegre amikor az nem hideg...).

Én úgy gondolom nincs semmi gond a szőnyeggel, ha nem egy ezer éves kutyás/macskás/dohos szőnyegről beszélünk.

2012. szept. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mi új szönyeget vettünk a baba érkezése előtt. nem hallottam még hogy ne lehetne szönyeg a baba szobájába, én inkább sűrűn takarítom és akkor nem lesz baja a picinek :)
2012. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt még soha senkitől nem hallottam hogy nem lehet padlószőnyeget tenni. Mi is új szőnyeget vettünk, mire megszületett a lányunk, sőt az összes szobában az van. 2 naponta porszívózok, semmi baja nincs a lányomnak!
2012. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!