Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tatár beefsteak ot ettem? Ma...

Tatár beefsteak ot ettem? Ma elmentünk étterembe és a párom ezt rendelt. Hazaértünk és akkor mondja az anyósom h nem is szabadna enni ilyen ételt. Lesz valami baja a babámnak tőle? 6 hetes 5 napos vagyok.

Figyelt kérdés
nagyon félek segítsetek ha tudtok..
2009. aug. 3. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Már ne aggódj, mivel megetted, azzal nem segitesz a babán!! Úgyhogy először is nyugi :) Többször ne egyél, valóban élő baktériumokat tartalmazó ételt nem szabad enni (nyers hús, pasztörizálatlan tej és tejtermék, halfajták, osztriga.. stb.), de nagyon nagyon pici az esélye, hogy pont most pont a te babádnak bármi baja lenne. Bizz ebben!
2009. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

nem lesz ne fél, sokkl rosszabb és többet ártasz h aezen izgulsz!!!


EGÉSZSÉGETEKRE!!!

2009. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
uhh köszönöm a válaszokat megnyugtató volt.remélem igazatok van.most már mindennek utána járok és majd csak utána cselekszem.köszönöm még 1x.
2009. aug. 3. 20:33
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Azért nem lehet nyers húst enni, mert elkaphatod a toxoplazmózist, ez az a rettegett baktérium, ami a macskaürülékben is megtalálható lehet. De az is lehet, hogy már átestél ezen a betegségen, és akkor már védett vagy te is és a babád is. Én kértem, hogy nézzék meg, védett vagyok-e, mert nekem van egy cicám. Ekkor mondta el a doki, hogy emiatt tilos a nyers hús, valamint minden zöldséget, gyümölcsöt jobban meg kell mosni, mint eddig. De nyugi, nekem a camembert sajtot is mondták, hogy nem ehetek, de addigra már megettem vagy 4 dobozzal.
2009. aug. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi az infot.ez is hasznos volt
2009. aug. 3. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Még most a szikhólyagból táplálkozik a baba, nem tőled veszi el a méhlepény által, de nem árt odafigyelni már. Úgyhogy semmi bajotok nem lesz az ég világon:)
2009. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Azért ne öblítsd most le nyers tojással (majonéz), osztrigával vagy nyers hallal (sushi) ;) egyébként meg irigyellek, még szoptatok, de már a terhesség elej óta kívánom a tatárbeefsteaket :D M.
2009. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszike totál megnyugodtam....utolsónak pedig kitartás.pont nem volt valami finom.túl sok volt benne a törött paprika...;)
2009. aug. 4. 09:21
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom, és megmondom őszintén, gyenge voltam az ellenálláshoz már az első terhességem idején is.... arra azonban nagyon figyeltem hogy csak nagyon jó étteremben ettem (kb 3x a két terhesség alatt és még 16 hét hátra van+ a szopi), így ez megmaradt ünnepi vacsorának... Semmi bajom sem lett, remélem most már nem is lesz:) Egészségedre!
2009. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,neked is.én már megállom szerintem.majd erős leszek.köszi a választ
2009. aug. 4. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!