Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 és fél hetes babás vagyok....

10 és fél hetes babás vagyok. Állandóan zsibbadnak a karjaim, még napközben elvagyok, de éjszaka többször is felébredek rá, nagyon rosszul alszom emiatt. Lehet valamit tenni ez ellen, vagy készüljek fel, hogy ez lesz a babásság végéig?

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most pont ma 10 hetes vagyok. nekem a lábamban van ilyen, de amióta napi 2x1 magne b6-ot szedek+ magnézium pezsgőtablettát iszok 1-et enyhébb.
2008. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szedem az Elevitet, és még iszom mellette vas+c és magnézium+b6 pezsgőtablettát. Sajnos így is :( Igazából szerdán megyek a dokihoz, kíváncsi vagyok már nagyon, mit fog mondani.
2008. máj. 18. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy vizes?Mert nekem a kezeim attól zsibbadnak.Ha mész dokihoz említsd meg neki mindenképp!

Szép babavárást!

33 hetes kismami

2008. máj. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez volt, ugyanekkor.

Kb. 12 hetes korunkra elmult. Enyhen megduzzadnak a szovetek, es osszenyomjak az idegcsatornat, ezert zsibbadsz.

Nekem elmult, kitartas, ez normalis, elofordul a terhessegnek ebben a korai szakaban (is) de ez nem az a vizesedes, ami kesobb kialakulhat, ne aggodj!

23 hetes kismama

2008. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vizes, ezért nem is értem a zsibbadást. De remélem elmúlik, mert zavar, hogy sokszor felébredek éjjel, mert úgy szeretek aludni!! Köszönöm a válaszokat!!
2008. máj. 18. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat az ilyesmi. :o( a doki ilyenkor fel tud írni kézmerevítőt ( vagy elmész a sport vagy gyógyászati segédeszközboltba és ott is tudsz venni)
2008. máj. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!