Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normalis, hogy ha eszek...

Az normalis, hogy ha eszek utanna teljesen el vagyok telitodve es fel vagyok puffadva?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok, van rajtam eleg sok felesleg is, de probalok egeszsegesen elni, sok zoldseg meg gyumi, de eszek 2 falatot es dugig erzem magam egybol. Normalis ez?
2009. aug. 3. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, főleg ebben a melegben. A puffadás is együtt jár(hat) a terhességgel. Emiatt ne aggódj.

Gratula a babához.

31 hetes kismama

2009. aug. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt. Amugy itt egyaltaan nincs meleg :( kulfoldon elek. De akkor ez atelitetttseg erzet, meg hogy majd szet durranok, van ilyen? nem gaz?
2009. aug. 3. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. :) Tényleg ne aggódj, teljesen normális dolog a terhesség alatt. És majd a sok bélgáz, na az még minid van :):) Idővel majd változik/változhat. Viszont ettől függetlenül terhesvitamint vagy folsavat szedjél mindenképp.

Boldog babavárást! :)

2009. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi! Megnyugtattal!:) Vitamint, meg folsavat szedek, mar 1 honaja! Holnap megyek eloszor dokihoz! Megemlitsem neki ezt a telitettsegerzest?
2009. aug. 3. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondhatod neki de csak mosolyogni fog és azt mondja hogy ez természetes. Tényleg ne aggódj ezen!

Sok boldogságot még1szer :D:D

2009. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok a babához. Ne aggódj emiatt, mert a 12. hétig én is ugyan így éreztem, alig ettem és mint egy lufi olyan volt a hasam. El fog múlni nálad is. Próbálj meg azért arra ügyelni, hogy ilyenkor ne nagyon egyél puffasztós kajákat. Székleted rendben van? Amúgy nagyon jó ezekre a problémákra a natúr joghurt, kefir. Nekem bevált.

Jó egészséget kívánok és boldog babavárást!

20 km

2009. aug. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!