Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azon kívül, hogy fejvégű a...

Azon kívül, hogy fejvégű a babán jelenthet mást is, hogy ülve szinte a hüvelyemben érzem a csuklása lüktetését?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt, hogy nyílt méhszáj, vagy egyéb gondot jelenthet? Ilyet még nem éreztem...

35+2 hkm


2012. okt. 1. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én onnantól, hogy a Kisfiam befordult folyamatosan ott lent éreztem a csuklását, már amikor ugye rájött :)

Később lesznek érdekesebb dolgok is. Nekem a hüvelyemet már annyira feszíti, hogy pisilés közben majdnem odanyúltam, hogy úúúristen itt a feje :) Hülyén hangzik de így van. :)



39+2hkm

2012. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jézusom! Az durva, amit az előző ír! :) Rémisztő lehet! :D


Dokinak mondtad már, hogy mit érzel? Csak mert lehet, hogy túl lent van a babád, és olyankor viszont feküdni kéne... Szerintem mihamarabb konzultálj vele, eseteg egy vizsgálat sem ártana uh-val egybekötve, hogy jó helyen van-e még a pici, vagy már kifele tekingteg!


32+3 h km

2012. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pénteken voltam dokinál, holnap de. NST, és este megint a dokim :) Múlthéten még bőven nem kacsingatott kifele :) Természetesen csak az érzés ez , nincs ott a feje (még) :)


Első voltam :)

2012. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!