Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hogy fekszik...

Most akkor hogy fekszik szerintetek?

Figyelt kérdés

31+4 napos vagyok kisfiúnk lesz,második gyerkőc.


tegnap voltam a védőnőnél és hallgattunk szívhangot.

egész lent a szeméremdombnál találta meg, mondta is hogy nagyon lent van.a háta oldalt van, de hogy a feje vagy a popsija van lent vagy fent nem tudta így kitapizni, igaz álltam mert nem volt a szobában ágy, fentébb puha volt a hasam, azt mondta lehet a lábai vannak fent, de mikor közöltem hogy pár hete épp faros volt babamozin, akkor elbizonytalanodott.


vajon akkor hogy feküdhet?


nagyon forgolódik mostanában, mindig reménykedem hogy talán most végre befordult, ...


nem akarok császárt :(



2012. szept. 8. 09:44
 1/5 A kérdező kommentje:
és a csuklását is lent érzem !
2012. szept. 8. 09:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a köldök alatt van a szívhang, akkor nem fejvégű?én úgy olvastam, meg nálam így is van.


30hkm

2012. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lent van a feje! mivel lent van a szívhang, ha fent lenne, akkor legalább köldökvonalban kellett volna legyen. a csuklás is a rekeszizomnál van, tehát ha azt lent érzed, akkor lent van a feje. az enyém is "lent" csuklik és fejvégű.

34hkm

2012. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is egy hónapja köldök alatt találták, előtte fél órával volt ultrahang és láttuk is, hogy fejvégű, tegnapelőtt viszont legfelül, majdnem a gyomornál találta meg a doki, lent csak az én pulzusomat. És fent éreztem keménynek. Nekem még mindenfelé forog. :)

26+5 :)

2012. szept. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26 hetesen még elforog könyebben azért. még most is eltudna az enyém is a 34. hétben, de mostmár sokkal szűkebb a helye és már ilyenkor általában meg is érzed ha átfordul (húgomé 35-37 között visszafordult pl. farosba és nem érezte). szval sztem fejvégű !(3. voltam)
2012. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!