Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másból is váltott ki undort a...

Másból is váltott ki undort a csirkehús íze terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Csak a bőrét vagy a ropogós részét tudom megenni(de azt töménytelen mennyiségben),a húsától felfordul a gyomrom,pedig nem voltam hányós és kívános sem.Minden maradt ugyanolyan.Ma édesanyám sütött és ő nem szereti ropogósan,olyan,mintha levesből szedték volna ki a csirkecombokat.Amint megláttam,rosszul lettem :( Pedig nem akartam megbántani..:(

Más is van így csirkehússal?

20 hetes km


2012. okt. 1. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Én mióta terhes vagyok semmilyen húst nem tudok megenni, minden hústól rámtör a hányinger!
2012. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Én is így voltam. Az első esetnél elég fura volt, mert szeretem a husit, beleharaptam, és rohantam az asztaltól máris... Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel.
2012. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a hallal vagyok/voltam így.


Kedvenc ételem a halászlé, de mióta babát várok, rá nem bírok nézni sem, nemhogy a szagát is megérezzem.

Most 31 hetesen már kissé jobb a helyzet, de még azóta sem próbálkoztam édesvízi hallal, csupán tonhalkonzervvel.

2012. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem bírtam semmilyen húst megenni, de 1 héten azért a páromnak legalább 4x húsból készült ételt csináltam, de soha meg sem kostoltam a főzésnél még csak a levét sem..nemhogy a húst.. undorodtam tőle, pedig hús zabáló vagyok!
2012. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg imádtam régen a bőrét, most terhesség alatt meg megundorodtam tőle de nagyon. Na meg a hal. Régen sem szerettem, de a tonhalat imádtam most meg undorodom tőle...
2012. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok,csak a darálthusiból készült dogokat tudom megenni, pl.: töltött paprika, faísrt. tejfölös csirkét csináltam pipiciciből,egy falatot nem bírtam enni belőle,de most,ahogy leírtam is épp fordult egyet a gyomrom :S
2012. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam. Alapból is csak akkor eszem csirkehúst, ha vendégségben vagyok, mert valamiért nem ízlik. Mindig disznóhusos voltam. Viszont az első 16 hétben semmilyen húst sem tudtam megenni, halat eleve nem szeretem. Viszont 17.héttől megint annyira imádom a sertés husit,mint elötte, sőt kolbász, hurka stb. :)
2012. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!