Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire utal ha ún. férfias...

Mire utal ha ún. férfias kajákra összefut a nyál a számban (husik, fasírozott, uborkasaláta)?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
arra hogy kivanod oket :) vagy megis mire gondoltal?
2012. okt. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Éhes vagy?
2012. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Az uborkasaláta és a fasírt miért férfias kaja :) Egyáltalán mi az, hogy férfias kaja?

De gondolom te azt szeretnéd, ha babás lennél, de hidd el nekem nem ettől függ. Én terhesen egyáltalán nem voltam kívánós (mégis lett 2 gyerekem).

Ha ezt kívánod akkor egyed nyugodtan. Ha meg már babás vagy és aggódsz, hogy baja lesz tőlük akkor nyugi nem.

ha meg a nemére akarsz következtetni belőle akkor az nem más mint találgatás :)


Szóval, ha ezeket kívánod edd (egyébként én meg egy jó kis csípős pizzára vágyom :D)

2012. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Látom nem én vagyok az egyetlen aki azon gondolkodott, hogy ugyan mitől férfiasak ezek a kaják. Még a pacalra sem merem ezt rámondani... A nagylányom egyik kedvence a pacal, úgy hogy rajta kívül nem szereti senki a családból...
2012. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Arra utal,hogy dagadt leszel a végére.
2012. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hús és fasírt az pont hogy fehérjedús, attól nem lesz dagi, de az ubisalitól sem.

Ha babás vagy, akkor folyton változik az ízlésed, nem hiszem, hogy ez jelentene bármit is.

2012. okt. 2. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Arra hogy éhes vagy.



Ez egy nagy hülyeség( már bocs) hogy attól függene a baba neme hogy milyen ételt kívánsz!


Azt kívánod és kész! Nem kell ebbe többet beleképzelni mint ami valójában.

2012. okt. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. És igen, nem a husi és az uborka hízlal, hanem a szénhidrát és cukor.
2012. okt. 2. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!