Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenkit eltiltanak a szextől...

Mindenkit eltiltanak a szextől, akinek a külső méhszája ujjnyira nyitott?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, engem nem tiltottak. 34. héten a nyákdugó egy darabkája távozott, ekkor nyílhatott ki. 38/39. héten szültem végül. (Második gyerek volt)
2012. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha csak a külső nyílik, akkor nem. De persze nem vagyok orvos. Nekem (második babánál) a külső kinyílt 24. héten. De nem tiltotta a doki az együttlétet.
2012. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem mondták,hogy nem lehetne,bár lehet nem is érdekli az ingyendokit.Most mintha teljesen mind nyitva lenne már,de most sem mondta,hogy nem lehet.Bár jó ideje nem is csináljuk már.40hkm
2012. okt. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem sem tiltottak el,de én jobbnak láttam ha nem csináljuk,mert miután együtt voltunk,a hüvelyben feszülő érést éreztem,meg "fáradtnak" éreztem a méhemet,még 1 héttel ezután is,a megemelt (3x1) magnézium sem segített. A héten megyen dokihoz megint,majd megmondja jól tettem e,vagy sem.- már ha lesz annyira közlékeny!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,22hkm

2012. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!